o mnie

Jestem Przedsiębiorcą pracującym w oparciu o własny kodeks etyczny i standardy pracy
jakie stworzyłem sobie i swoim przedsiębiorstwom. Odkąd pamiętam dążyłem do osiągania
swoich celów, tworzenia swojej rzeczywistości. Tworzenie kolejnych firm i aktywne
branie udziału w kolejnych przedsięwzięciach pozwala wykorzystać mi swój potencjał.

Od lat poznawałem kolejne systemy i możliwości biznesowe. Zajmowałem się MLM współpracując z kilkoma firmami, zajmowałem się sprzedażą bezpośrednią, byłem samozatrudniony prowadząc biuro kredytowe, byłem franczyzobiorcą prowadząc oddziały Skoku, prowadziłem firmę dającą zatrudnienie kilkudziesięciu osobom, prowadziłem i prowadzę nadal biznesy na różnych stanowiskach i pod różnymi firmami prawnymi, takimi jak działalność jednoosobowa, spółka cywilna, spółka komandytowa, spółka z o.o., jako wspólnik, jako właściciel, jako członek , komplementariusz, komandytariusz i Prezes.
Eksploatowałem poszczególne formy prowadzenia biznesu. Zajmowałem się handlem, posiadałem sklepy, posiadałem biznes w modelu wynajmu, posiadałem sieć wypożyczalni strojów karnawałowych, a największą część kariery zainwestowałem w branżę usługową, prowadząc sieć pośrednictw finansowych na terenie całego kraju. Ostatnie zaś lata inwestuję w marketing internetowy, specjalizując się w marketingu afiliacyjnym, prowadząc równolegle Kancelarię Prawną, specjalizującą się we wszystkich tematach związanych z długami i niesprawiedliwością finansową.

 

Dziś daję pracę ponad 150 osobom, prowadzę kilka firm, w ramach których rozwijam wiele brandów i kilkanaście projektów. Parę z nich jest międzynarodowych, a jeden z naszych projektów, nie najbardziej zyskowny lecz najszerzej działający, jest obecny w 97 krajach!

 

W życiu realizuję cztery konkretne obszary: Kariera, Rozwój Osobisty, Zdrowie, Rodzina i Przyjaciele.

Karierę już opisałem, na tym też aspekcie skupiony będzie mój blog, na którego serdecznie zapraszam i polecam regularne śledzenie.

Rozwój osobisty

To, co robimy, jest wynikiem naszego nastawienia. Nasze nastawienie natomiast jest wynikiem naszych myśli. Myśli są wynikiem naszych przekonań i wartości, a gdzie zdefiniować nasze przekonania i wartości, jak nie na szkoleniach ludzi sukcesu, ludzi którzy reprezentują wartości? Od lat czytam lub słucham dziesiątki książek rocznie, jeżdżę na szkolenia, a także regularnie korzystam z coachingów. Moim osobistym Coachem jest Kamila Rowińska, u której odbyłem wszystkie organizowane przez nią szkolenia, a także regularnie wysyłam na nie wiele osób z firm.

Dodatkowo szkoliłem się również u takich osób, jak Brian Tracy, Mateusz Grzesiak, Anthony Robins, Mariusz Szuba oraz wiele innych wielkich postaci świata rozwoju osobistego.

Rozwój jest wartością każdej z Moich Firm!

Zdrowie

Jestem fanem zdrowia, zdrowego stylu życia, zdrowego jedzenia, sportu, ćwiczeń, a także zdrowego umysłu.

Nie bez powodu prowadziłem sklepy ze zdrową żywnością i byłem ich głównym klientem!

Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść, choć nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu pakowałem w siebie wszystko, co tylko mi smakowało. Teraz zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na to co jem, na to co sprawia, że czuję się lepiej i mam więcej energii a na treningach osiągam coraz lepsze wyniki.

Uwielbiam biegać (kibicujcie mi na kolejnym Gliwickim Półmaratonie). Od roku trenuję boks, chodzę na basen i siłownię. W ostatnich miesiącach zrobiłem Green Kard w Golfie i zacząłem trenować tenisa, który z treningu na trening daje mi coraz więcej przyjemności.

Rodzina i Przyjaciele

Jestem tym szczęściarzem, który wychował się we wspaniałej rodzinie, pełnej ciepła i miłości. Mam wspaniałych rodziców i rodzeństwo. Wychowywałem się na wsi i wiadomo – każdy medal ma dwie strony, ja jednak postanowiłem wyciągnąć z tych lat co najlepsze. Dziś wykorzystuję to w życiu i jestem wdzięczny za wszystko. Podczas dorastania to, kto jest Twoim kolegą a kto nie, jest zdeterminowane np. przez to, której drużynie kibicujesz, w kolejnych latach co innego determinuje, która dziewczyna Ci się podoba. Tak samo teraz utrzymuję dobre relacje z przyjaciółmi z liceum, w którym wspólnie się uczyliśmy i dorastaliśmy, jednak najczęstszy kontakt, jak wiadomo, mam z ludźmi, z którymi tworzę biznesy. Uważam to za niezwykłe szczęście mieć wśród wspólników i zarządców wspaniałych przyjaciół, z którymi spędzam czas nie tylko w pracy, ale i poza nią, umawiając się na rolki, mecz piłki nożnej czy imprezy.

Moja misja

Dawać miejsca pracy, zdobywać nowe rynki, osiągać pozycję lidera w branżach, w których działam, dawać przykład innym ludziom, że można osiągnąć międzynarodowy sukces, a na koniec pokazać również, że można łączyć życie prywatne z życiem zawodowym i osiągać ogromne sukcesy biznesowe będąc szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Sprawdź nad czym teraz pracuję – obserwuj mnie w social media!