wydarzenia

Występuję na szkoleniach i konferencjach w roli prelegenta, szkoleniowca, a przede wszystkim
doradcy biznesowego. Dzielę się tam swoją wiedzą, opowiadam o doświadczeniach jakie
nabyłem poprzez lata prowadzenia różnych działalności.

Zapraszam na moje prelekcje – dzięki nim dowiesz się nie tylko jak uniknąć błędów w zarządzaniu,
ale nabierzesz także przekonania, że w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych.

Potrzebujesz porady biznesowej chcesz zwiększyć przychody lub lepiej zadbać o rozwój swojej firmy? Umów się na prywatne konsultacje biznesowe. Inwestycja to 1500 zł/h

najbliższe wydarzenia z moim udziałem

1 października 2016 r. TEDxBydgoszcz - FollowTheFlow

Dziś jesteśmy atakowani utartymi sloganami, kto z nas nie słyszał, że aby coś osiągnąć trzeba mieć pasję?

Według nas do szczęścia wcale nie trzeba osiągać spektakularnych sukcesów, bo jak wiadomo sukces ma wiele definicji. W tegorocznej konferencji zaprezentujemy Wam myśl, która nam przyświeca – “Żyj tak jak chcesz bylebyś był szczęśliwy”.

W tym krótkim zdaniu jest zawartych wiele znaczeń, a najważniejsze to to, że tylko prawdziwa wolność da nam upragnione szczęście. Czyli w nowoczesnym języku musimy mieć FLOW, aby być szczęśliwym. Róbmy wszystko dla czystej satyfakcji, a nie z przymusu. Jeżeli ktoś Wam powie, że trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu, aby coś osiągnąć, zapytajcie siebie czy tak naprawdę Was to uszczęśliwi. My już nie możemy się doczekać 1 października, aby znów spotkać się z wami w dniu pełnym wrażeń.

TEDxBydgoszcz “Follow the FLOW” – warto tu być!!!!

http://tedxbydgoszcz.pl/

19 października 2016 - 2 międzynarodowy Kongres Diamenty Sprzedaży - Warszawa

II Międzynarodowy Kongres – Diamenty Sprzedaży

Zapraszamy na największe w 2016 r. międzynarodowe wydarzenie dla managerów i dyrektorów sprzedaży. Na jednej scenie pojawią się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

Sprzedaż zaczyna się w głowie, a więc aby być skutecznym sprzedawcą, musisz dowiedzieć się jak korzystać z psychologii sprzedaży. Bez względu na to, co sprzedajesz i jaką technikę sprzedaży wykorzystujesz, o Twoim sukcesie decyduje umiejętność nakłonienia klienta do podjęcia ostatecznej decyzji.

Poznaj NOWY MODEL SPRZEDAŻY, którego Brian Tracy nauczył już miliony osób na całym świecie. Pozwól sobie na bycie o krok przed konkurencją dzięki innowacyjnemu myśleniu, które zostanie zaprezentowane na tym wydarzeniu.
Ten Kongres zrewolucjonizuje podejście do współczesnej sprzedaży.
Już 19 października w Warszawie w Hotelu GROMADA ponad 1000 osób będzie miało możliwość poznania metodologii skutecznej sprzedaży. TY TEŻ MOŻESZ BYĆ JEDNĄ NICH!

Pamiętaj, że dobrzy sprzedawcy się tworzą a nie rodzą. Większość najskuteczniejszych sprzedawców na świecie była kiedyś nieśmiała i nieporadna w sprzedawaniu. Stali się świetni w swym fachu ucząc się i ćwicząc. Jeśli zrobisz to co oni też będziesz skuteczny, a wtedy już nic nie powstrzyma cię od osiągania sukcesu w sprzedaży.

http://www.diamentysprzedazy.pl/

23 listopada 2016 - Kongres efektywna sprzedaż - Wrocław

Najważniejsze wydarzenie sprzedażowe tego roku we Wrocławiu!

„Ludzie rzadko kiedy podejmują decyzje w próżni; innymi słowy – na nasze decyzje zawsze ma wpływ kontekst.” prof. Robert Cialdini

Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości poznania najskuteczniejszych technik i praktycznych narzędzi, które zwiększą efektywność Twojej sprzedaży!

W czasie Kongresu dowiesz się jak:
– przewidywać zachowania konsumentów
– sprzedawać w oparciu o schemat wygrany-wygrany
– zaspokajać potrzeby Konsumenta 3.0
– budować długotrwałe i efektywne relacje z klientem.

Daj sobie możliwość poznania grupy prawie 1000 przedstawicieli handlowych różnych branży oraz przedsiębiorców. Pamiętaj, że Twój proces sprzedaży może się zacząć już w trakcie Kongresu!

https://www.facebook.com/events/1813372182225622/?active_tab=highlights

27 listopada 2016 r. - Szkolenie Kamila Rowińska - Kobieta Niezależna - Warszawa

Kamila Rowińska: „Pomysł na szkolenie »Kobieta Niezależna« powstał dzięki współpracy coachingowej i trenerskiej z tysiącami kobiet. Obserwowałam ich rozterki, wyzwania, problemy. Zauważyłam, że brakuje im często wsparcia w tym, aby zadbały o swoją finansową przyszłość. Ja odpowiadam za siebie finansowo odkąd pamiętam i chcę tym sposobem myślenia zainspirować inne kobiety.”

http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/27-listopada-2016r-szkolenie-kobieta-niezalezna-warszawa/

Inne

Wkrótce więcej wydarzeń!