Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

WEBINAR ONLINE

Jak rozwinąłem firmę w czasie kryzysu

BEZ zbędnych inwestycji i popełniania w kółko tych samych błedów!


Pokażę Ci jak skutecznie rozwinąć firmę w trudnych czasach. Wykorzystamy do tego sprawdzone schematy w trzech kluczowych obszarach:

MARKETINGU

SPRZEDAŻY

BUDOWANIU ZESPOŁU

O autorze

Poznaj sekrety seryjnego przedsiębiorcy!

Marcin Kokoszka jest seryjnym przedsiębiorcą, mającym na koncie już kilkanaście prosperujących biznesów, jak m.in. Kancelarię Prawną eMediator Legal, firmę oddłużeniową eMediator.pl, czy też porównywarkę finansową Confronter.
Pod czujnym okiem swojego coacha – Kamili Rowińskiej był w stanie uporać się z milionowym długiem na tyle skutecznie, że dzisiaj sam doradza innym jak pokonać tą trudną sytuację finansową. Wspólnie napisali książkę “Coaching wart milion”, która zawiera wiele cennych porad z tej dziedziny.

Prowadzi doradztwa biznesowe, jak i marketingowe. Jako szkoleniowiec z zaangażowaniem naucza o rozwoju biznesu. I choć sam przyznaje, że najbardziej lubi interakcję z uczestnikami szkolenia na żywo, chętnie udziela się w internecie – prowadzi webinary oraz szkolenia online. Od prawie dwóch lat można śledzić jego dokonania na YouTube, gdzie prowadzi swój kanał.
Stawia na rozwój i marketing. To połączenie zawsze idzie u niego w parze. Ma jasno nakreślone priorytety, których się trzyma. Zawsze wie, co chce osiągnąć w danym biznesie i skutecznie ku temu zmierza. Marcin Kokoszka to osoba, która ot tak potrafi podać gotowe rozwiązania klientowi, który u niego zawitał. Cechuje go chęć pomocy innym w rozwikłaniu problemów, które ostatecznie przekładają się na efektywne wyniki pracy.