Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Wypełnij formularz

Otrzymasz maila z linkiem do pobrania książki

W poradniku znajdziesz:

porady ekspertów

wiedzę, potrzebną do samodzielnego oddłużenia

wzory formularzy

Wielu marzy o tym, by żyć dostatnio i bez problemów finansowych. Jednak często zdarza się, że z przyczyn losowych popadają w długi, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Czy istnieją skuteczne sposoby na wyjście z długów?

Dzięki poradnikowi Oddłużanie – Skuteczne sposoby wychodzenia z długów. Praktyczny poradnik dla konsumentów i przedsiębiorców dowiesz się, m.in. jak przeanalizować swoją umowę kredytową oraz przejść przez proces upadłości konsumenckiej. Poznasz tajniki mediacji i restrukturyzacji, dzięki którym dowiesz się jak negocjować z wierzycielami. Poradnik przybliży Ci mechanizmy działania banków oraz wskaże skuteczne sposoby, za pomocą których znacznie obniżysz wysokość zadłużenia w obcej walucie.

To pozycja nie tylko dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, ale także tych, którzy chcą wiedzieć jak rozsądnie inwestować i korzystać z produktów bankowych. Istotą tej książki jest udowodnienie osobom zadłużonym, że można wydostać się nawet z najgorszej sytuacji finansowej, która z pozoru wydaje się nie do przejścia.

Rozdziały książki:

  1. PRZYGOTOWANIE DO ODDŁUŻANIA

  2. RESTRUKTURYZACJA KREDYTU, CZYLI NAJLEPSZA FORMA ODDŁUŻANIA

  3. UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

  4. KREDYTY FRANKOWE

  5. ROLA WINDYKACJI W PROCESIE ODDŁUŻANIA, CZYLI DLACZEGO TRZEBA ROZMAWIAĆ Z WINDYKATOREM

  6. RESTRUKTURYZACJA PUBLICZNOPRAWNYCH ZOBOWIĄZAŃ PRZEDSIĘBIORCÓW

  7. WZORY PISM I WNIOSKÓW