Dziękuję za zapis na webinar!

Przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymasz link do webinaru!

Zaczekaj chwilę... Mam da Ciebie specjalną propozycję. Tylko teraz możesz skorzystać z oferty promocyjnej:

3 KSIĄŻKI+ EBOOK tylko za 47 zł!

(łączna wartość zestawu 170,00 zł!)

Zamów teraz, ta oferta wkrótce wygaśnie.

Zestaw obejmuje:

Łączna wartość to aż 170,00 zł! Teraz możesz otrzymać ten zestaw w cenie 47 zł! Taka szansa się już nie powtórzy z tej oferty możesz skorzystać tylko RAZ. 

 

Książka Rozwiń swoją firmę! Wskazówki seryjnego przedsiębiorcy

Książka ta jest przeznaczona głównie dla osób, które chcą świadomie rozwijać swoje firmy. Jednak nie brakuje w niej informacji na temat otwierania pierwszego biznesu, bądź też jego oddłużania. Oferuje sporo cennych wskazówek na co zwrócić uwagę, a czego lepiej uniknąć.
Mimo iż każdy biznes jest inny, autor książki doskonale pokazuje jak wiele łączy różne branże i krok po kroku opowiada czytelnikowi jak zachować się w poszczególnych sytuacjach.
W książce znajdziesz także bardzo przydatny bonus oraz ćwiczenia, dzięki którym od razu zaczniesz działać.

Wartość 47,00 zł

DODATKOWO: Książka Rozwiń swoją firmę w wersji cyfrowej - EBOOK

Dostępna w 4 najpopularniejszych formatach. 
ePUB, MOBI, PDF i OTF.

Wartość 47,00 zł

Książka Coaching Wart Milion

Autentyczna opowieść o tym, jak z dnia na dzień z najwyższego szczytu można upaść na samo dno. Marcin Kokoszka, innowacyjny przedsiębiorca i entuzjasta rozwoju na każdej płaszczyźnie życia, szczerze opowiada Ci swoją historię. Począwszy od szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa, przez czasy szkolne i pierwsze zarobkowe zajęcia, aż po poważne biznesy i ogromną porażkę – dług sięgający miliona złotych.

Wartość 39,00 zł

Oddłużanie – Skuteczne sposoby wychodzenia z długów

Wielu marzy o tym, by żyć dostatnio i bez problemów finansowych. Jednak często zdarza się, że z przyczyn losowych popadają w długi, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Czy istnieją skuteczne sposoby na wyjście z długów?

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, m.in. jak przeanalizować swoją umowę kredytową, przejść przez proces upadłości konsumenckiej a także poznasz tajniki restrukturyzacji zadłużenia.

Wartość 37,00 zł