skos_logo_gobig

Moje firmy

MIKROLEASING

Firma Mikroleasing sp z o.o. rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2019 roku. 
Mikroleasing sp z o.o. udziela konsumenckiego leasingu operacyjnego. Skorzystać z usług firmy może każda osoba prywatna, która w procesie weryfikacji wykaże uzyskiwany przez siebie dochód, a która nie może lub z jakiegoś powodu nie chce otrzymać finansowania z banku.
Jak działa Mikroleasing? Klient może skorzystać z leasingu dowolnego nowego wybranego przez siebie sprzętu RTV/AGD, nie przekraczającego kwoty 2000 złotych. (Dla stałych klientów 5000 zł.) Spłata odbywa się w równych ratach.
W odpowiedzi na potrzeby klienta, firma Mikroleasing sp z o.o. wprowadziła do swojej oferty także leasing samochodów używanych.
Mikroleasing sp z o. o. rozwija się szybko dzięki wsparciu inwestorów, z którymi współpracuje firma.
Mikroleasing daje możliwość inwestowania na korzystnej stopie zwrotu, aż 7% w skali roku.
Więcej informacji znajdziesz  na stronie  mikroleasing.pl.

Confronter

Confronter to firma powstała w 2015 roku. Jej prezesem jest Jarosław Sztanga. Siłą firmy są przede wszystkim ludzie, którzy tworzą – zgrany, skuteczny team, odpowiedzialnie podchodzący do powierzonych mu obowiązków i wytrwale dążący do osiągnięcia wyznaczonego celu. 
Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań marketingu efektywnościowego. Confronter rozbudowuje poszczególne segmenty biznesu, dając szansę swoim pracownikom na nieustający rozwój. Dzięki ciągłemu wzrostowi i ciężkiej pracy, utrzymuje swoją silną pozycję na rynku.
Wśród klientów najbardziej znany jest jako porównywarka finansowa. Narzędzie internetowe, dające możliwość szybkiego i bezpłatnego sprawdzenia i porównania dostępnych na rynku ofert finansowych. Codzienne aktualizowanie bazy danych, gwarantuje użytkownikowi strony internetowej firmy otrzymanie najbardziej aktualnej oferty. Jednak Confronter to nie tylko porównywarka, ale też nowoczesne rozwiązania IT, wspierające marketing afiliacyjny i pozyskiwanie leadów.
Na stronie znajdziecie także bloga, a na nim cykle tematycznych wpisów cieszące się sporą popularnością. Można dowiedzieć się, jak rozsądnie rozplanować pieniądze, sporządzając rodzinny budżet, czy też poznać sprawdzone sposoby na oszczędzanie. 
Confronter jest firmą otwartą na współpracę z instytucjami finansowymi. Między innymi, współpracuje z kontrahentami, na których potrzeby przygotowuje setki kampanii internetowych. 
Pośredniczy tym samym  w korzystnym wyborze z pośród takich usług jak: kredyty, konta bankowe, ubezpieczenia, inwestycje, telekomy (abonament) i opłaty domowe (prąd, gaz, Internet, TV). 

eMediator.pl

eMediator.pl powstał, by skutecznie rozwiązywać problemy osób, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, nie mogących sobie z nią poradzić i potrzebujących pomocy, by tą sytuację wyklarować. Specjaliści działają w imieniu klienta, według ustalonego przez siebie schematu. Do każdej ze spraw podchodzą indywidualnie i starają się ustalić unikatowy plan działania.
Firma eMediator.pl stara się, by wskazywane klientom rozwiązania, zawsze były dla nich korzystne i bezpieczne. Dzięki temu, przy pomocy wykwalifikowanych będą mogli osiągnąć swój finansowy spokój.
Jedną z najważniejszych misji firmy jest edukowanie klientów w jaki sposób zarządzać finansami tak, by swobodnie nad nimi panować i nie popadać w zadłużenie. To pomaga odzyskać wiarę w siebie, często utraconą przez lata niemocy wobec długów. Dla komfortu klienta powstał też specjalny blog, na którym pojawiają się artykuły na temat wychodzenia z długów i dysponowania pieniędzmi tak, by nie popaść w poważne kłopoty finansowe. Specjaliści dbają o to, by nauczyć swoich klientów prowadzenia konstruktywnego dialogu z instytucjami finansowymi, zawsze odbierać urzędową korespondencję i stawiać czoła problemom.
W firmie eMediator.pl, jeśli znajdziesz pomoc w zakresie:

Kancelaria Prawna Bratek, Kokoszka, Świderska

Kancelaria Prawna Bratek Kokoszka Świderska, znajdująca się w Gliwicach obsługuje klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców prowadzących własny biznes. 
Powstała, by nieustająco tworzyć rozwiązania prawne, ułatwiające życie swoim klientom. Każdego dnia udziela wsparcia i pomocy dziesiątkom klientów, co traktuje jako swój bezdyskusyjny priorytet. To działanie realnie wpływa na budowanie trwałych i godnych zaufania relacji.
Dzięki ciągłemu rozwojowi, Kancelaria Prawna Bratek Kokoszka Świderska może poszczycić się zorientowanymi i kompetentnymi pracownikami, którzy wykonują powierzone im zadania z największą odpowiedzialnością. Misją specjalistów jest zmienianie lokalnej społeczności przez aktywne wykorzystywanie prawniczej wiedzy w praktyce.
Indywidualne podejście do każdego z klientów i pozostawanie z nim w stałym kontakcie to wizytówka kancelarii. Dla wygody zainteresowanych skorzystaniem z pomocy specjalistów, powstała też specjalna usługa – porady prawne on-line. Klient może skontaktować się z doradcą i otrzymać pomoc bez wychodzenia z domu.
Kancelaria, odpowiadając na potrzeby klientów, kompleksowo świadczy usługi z zakresu: prawa podatkowego i finansowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa pracy, prawa medycznego, prawa karnego, prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego.
Prawnicy pracujący w Kancelarii specjalizują się także w sprawach ogłaszania upadłości konsumenckiej, windykowaniu należności, ochronie danych osobowych – RODO oraz sprawach tzw. kredytów frankowych.

Zapisz się na newsletter

Co dwa tygodnie otrzymasz powiadomienie o nowościach. 
A raz na jakiś czas, specjalną zniżkę na produkty i usługi! 😉