skos_logo_gobig

Moje firmy

MIKROLEASING

Firma Mikroleasing sp z o.o. rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2019 roku. I jest tym samym „najnowszą” i najprężniej rozwijającą się spółką Marcina Kokoszki. 
Marcin Kokoszka, właściciel firmy, pełni w jej funkcjonowaniu strategiczną rolę. Każdego dnia aktywnie analizuje rynek i obszar działania przedsiębiorstwa, aby wychodzić naprzeciw pojawiającym się trudnościom i spełniać oczekiwania kolejnych klientów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, Marcin Kokoszka sprawnie buduje zespół pracowników, zawsze chętnie służąc im radą i wsparciem merytorycznym. Przewodząc zespołowi, działa według określonych przez siebie standardów pracy. Pozwala to na jej optymalizację i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
Mikroleasing sp z o.o. udziela konsumenckiego leasingu operacyjnego. Skorzystać z usług firmy może każda osoba prywatna, która w procesie weryfikacji wykaże uzyskiwany przez siebie dochód, a która nie może lub z jakiegoś powodu nie chce otrzymać finansowania z banku.
Jak działa Mikroleasing? Klient może skorzystać z leasingu dowolnego nowego wybranego przez siebie sprzętu RTV/AGD, nie przekraczającego kwoty 2000 złotych. (Dla stałych klientów 5000 zł.) Spłata odbywa się w 12 równych ratach.
W odpowiedzi na potrzeby klienta, firma Mikroleasing sp z o.o. ma w planach wprowadzić wkrótce do swojej oferty także leasing samochodów używanych.
Mikroleasing sp z o. o. jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek Marcina Kokoszki. Do tak szybkiego rozwoju firmy przyczyniają się także inwestorzy, z którymi współpracuje firma.
Mikroleasing daje możliwość inwestowania na korzystnej stopie zwrotu, aż 7% w skali roku. Chcesz dołączyć do grona inwestorów? Zapoznaj się z ofertą na stronie  mikroleasing.pl.

Confronter

Confronter to firma powstała w 2015 roku. Jej prezesem jest Jarosław Sztanga. Siłą firmy są przede wszystkim ludzie, którzy tworzą – zgrany, skuteczny team, odpowiedzialnie podchodzący do powierzonych mu obowiązków i wytrwale dążący do osiągnięcia wyznaczonego celu. 
Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań marketingu efektywnościowego. Z wiarą w zmianę lokalnej społeczności i świata, rozbudowuje poszczególne segmenty biznesu, dając szansę swoim pracownikom na nieustający rozwój i naukę nowych umiejętności. Dzięki ciągłemu wzrostowi i ciężkiej pracy, przy wsparciu i ciekawych pomysłach Marcina Kokoszki, utrzymuje swoją silną pozycję na rynku.
Confronter działa na wielu obszarach. Wśród klientów najbardziej znany jest jako porównywarka finansowa. Narzędzie internetowe, dające możliwość szybkiego i bezpłatnego sprawdzenia i porównania dostępnych na rynku ofert finansowych. Codzienne aktualizowanie bazy danych, gwarantuje użytkownikowi strony internetowej firmy otrzymanie najbardziej aktualnej oferty. Jednak Confronter to nie tylko porównywarka, ale też nowoczesne rozwiązania IT, wspierające marketing afiliacyjny i pozyskiwanie leadów.
Dzięki współpracy ze specjalistami w zakresie finansów, Confronter stworzył bazę wiedzy w postaci bloga, którą chętnie dzieli się ze wszystkimi użytkownikami strony. Powstałe dotychczas cykle tematycznych wpisów cieszą się sporą popularnością. Między innymi można się z nich dowiedzieć, jak rozsądnie rozplanować pieniądze, sporządzając rodzinny budżet miesięczny, czy też poznać sprawdzone sposoby na oszczędzanie funduszy. Firma jest otwarta na klienta i chętnie wyciąga do niego pomocną dłoń. 
Z inicjatywy Confrontera powstał też projekt PoZnajomości. Dzięki PoZNajomosci możesz oszczędzać pieniadze poprzez system cashback. Użytkownik aplikacji kupuje i płaci w Internecie, a część wydanych pieniędzy wraca na jego konto bankowe.
Confronter jest firmą otwartą na współpracę z instytucjami finansowymi. Między innymi, współpracuje z kontrahentami, na których potrzeby przygotowuje setki kampanii internetowych. 
Firma Confronter pomaga w korzystnym wyborze z pośród takich usług jak: kredyty, konta bankowe, ubezpieczenia, inwestycje, telekomy (abonament) i opłaty domowe (prąd, gaz, Internet, TV). 

eMediator.pl

eMediator.pl powstał, by skutecznie rozwiązywać problemy osób, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, nie mogących sobie z nią poradzić i potrzebujących pomocy, by tą sytuację wyklarować. Specjaliści działają w imieniu klienta, według ustalonego przez siebie schematu. Do każdej ze spraw podchodzą indywidualnie i starają się ustalić unikatowy plan działania.
Firma eMediator.pl stara się, by wskazywane klientom rozwiązania, zawsze były dla nich korzystne i bezpieczne. Dzięki temu, przy pomocy wykwalifikowanych do tego osób, będą oni mogli osiągnąć swój finansowy spokój.
Jedną z najważniejszych misji firmy jest edukowanie klientów w jaki sposób zarządzać finansami tak, by swobodnie nad nimi panować i nie popadać w zadłużenie. To pomaga odzyskać wiarę w siebie, często utraconą przez lata niemocy wobec długów. Dla komfortu klienta powstał też specjalny blog, na którym pojawiają się artykuły na temat wychodzenia z długów i dysponowania pieniędzmi tak, by nie popaść w poważne kłopoty finansowe. Specjaliści dbają o to, by nauczyć swoich klientów prowadzenia konstruktywnego dialogu z instytucjami finansowymi, zawsze odbierać urzędową korespondencję i stawiać czoła problemom na bieżąco.
W firmie eMediator.pl, jeśli znajdziesz pomoc w zakresie:
  • Mediacji – negocjacji warunków spłaty zadłużenia z wierzycielami, ich efektem może być częściowe umorzenie długu i niższa należność do spłaty,
  • Czyszczenia BIG i BIK – kompetentna analiza raportu i wyczyszczenie wpisów w rejestrach
  • Upadłości konsumenckiej – indywidualna analiza sprawy, sporządzenie wniosku oraz reprezentowanie przed sądem
  • Oddłużenia nieruchomości
  • Porady prawnej

Kancelaria Prawna Bratek, Kokoszka, Świderska

Kancelaria Prawna Bratek i Kokoszka, znajdująca się w Gliwicach, została założona przez Marcina Kokoszkę i Justynę Bratek. Obsługuje klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców prowadzących własny biznes. 
Powstała, by nieustająco tworzyć rozwiązania prawne, ułatwiające życie swoim klientom. Każdego dnia udziela wsparcia i pomocy dziesiątkom klientów, co traktuje jako swój bezdyskusyjny priorytet. To działanie realnie wpływa na budowanie trwałych i godnych zaufania relacji.
Dzięki ciągłemu rozwojowi, Kancelaria Prawna Bratek Kokoszka Świderska może poszczycić się zorientowanymi i kompetentnymi pracownikami, którzy wykonują powierzone im zadania z największą odpowiedzialnością. Misją specjalistów jest zmienianie lokalnej społeczności przez aktywne wykorzystywanie prawniczej wiedzy w praktyce.
Indywidualne podejście do każdego z klientów i pozostawanie z nim w stałym kontakcie to wizytówka kancelarii. Dla wygody zainteresowanych skorzystaniem z pomocy specjalistów, powstała też specjalna usługa – porady prawne on-line. Klient może skontaktować się z doradcą i otrzymać pomoc bez wychodzenia z domu.
Specjaliści, chcąc jak najskuteczniej pomóc swoim klientom, tworzą strefę wiedzy na stronie internetowej kancelarii. Można w niej znaleźć artykuły poświęcone zawiłościom prawnym, z którymi boryka się na co dzień społeczeństwo.
Kancelaria, odpowiadając na potrzeby klientów, kompleksowo świadczy usługi z zakresu: prawa podatkowego i finansowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa pracy, prawa medycznego, prawa karnego, prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego.
Prawnicy pracujący w Kancelarii specjalizują się także w sprawach ogłaszania upadłości konsumenckiej, windykowaniu należności, ochronie danych osobowych – RODO oraz sprawach tzw. kredytów frankowych.

Zapisz się na newsletter

Co dwa tygodnie otrzymasz powiadomienie o nowościach. 
A raz na jakiś czas, specjalną zniżkę na produkty i usługi! 😉