Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Marcin Kokoszka Seryjny Przedsiębiorca logotyp

Jak stworzyć marketing, który sprzedaje, angażuje i zarabia?

Weź udział w szkoleniach, które zmienią Twoje podejście do marketingu i reklamy!

Aby firma mogła dobrze prosperować i to na długie lata, niezbędne są narzędzia. DOBRY MARKETING.

Trzy szkolenia, które odmienią Twój marketing!

Pewnie zastanawiasz się czym rożni się program moich szkoleń, od innych, które znajdziesz w internecie. Nie, nie dzielę się tu tajemną wiedzą, nie wymyślamy koła od nowa i nie pracujemy na małoznanych narzędziach. Unikatową wartością moich szkoleń jest praca jaką na nich wykonasz. Tak, TY! Podczas szkolenia zrobisz rzeczy, o których słyszałeś, ale nigdy nie wdrożyłeś w swojej firmie. Czy zdążymy? Mamy cały dzień, a ja gwarantuję Ci, że pod koniec każdego dnia będzie Ci towarzyszyć zmęczenie i duma z tego co samodzielnie przygotowałeś. Zdobędziesz wiedzę i rozłożysz na czynniki działania marketingowe, w których dotychczas nie podjąłeś żadnej decyzji. 

Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Czytaj dalej! 

Czego dowiesz się na szkoleniach?

Marketing w małej firmie

 • jak budować content, który przynosi zysk
 • jak prezentować swoją ofertę, by była atrakcyjna dla klienta
 • utworzysz prawidłowy profil swojego klienta
 • poznasz 3 schematy strony do pozyskiwania leadów
 • dowiesz sie jakie działania offline mogą pomóc Ci wzmocnić Twoją markę

Marketing w małej firmie PRO

 • jak automatyzować marketing
 • jak działa psychologia wyborów konsumenckich
 • jakie cechy ma skuteczna strona internetowa
 • jakich narzędzi używać do mierzenia wyników swojej pracy
 • poznasz różne formaty reklamowe i dopasujesz je do Twoich działań

Social media w małej firmie

 • jak dobrać kanały dotarcia do rodzaju klienta
 • jak stworzyć media społecznościowe, które zarabiają
 • poznasz narzędzia do tworzenia contentu
 • nauczysz się czym różnią się od siebie poszczególne profile społecznościowe i dlaczego nie warto być wszędzie

Jestem seryjnym przedsiębiorcą

Nazywam się Marcin Kokoszka i dotychczas założyłem ponad 20 firm, w których skutecznie zarządzałem i planowałem działania marketingowe. Przeszedłem drogę od milionowego długu jako 20-letni startupowiec do wielomilionowych zysków jako 30-letni przedsiębiorca.
Obecnie jestem właścicielem kilkunastu spółek, między innymi spółki leasingowej, kancelarii prawnej, porównywarki finansowej, firmy oddłużeniowej, call center, spółki windykacyjnej, spółki zajmującej się windykacją międzynarodową oraz firmy szkoleniowej.
 
Udzielam się w mediach społecznościowych. Prowadzę również kanał na YouTube, gdzie darmowo możesz skorzystać z moich porad na różne tematy. Dzisiaj chcę Ci przekazać swoją wiedzę o marketingu i social media, opierając się na własnych doświadczeniach, które dały i wciąż dają oczekiwane rezultaty.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jako przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, zawsze przywiązuję dużą wagę do marketingu w każdym ze swoich biznesów. Bez niego nie byłoby tak dobrych wyników. Kiedy prowadzę szkolenia, za każdym razem z powodzeniem obserwuję uczestników, którzy mają jasno nakreślony plan działania swojej pracy.W każdej z moich spółek stawiam duży nacisk na marketing i działanie w social media. Każdy biznes różni się od siebie, każdy ma swoją specyfikę, ale w każdym widzę, jak wielką robotę robi automatyzacja, znajomość narzędzi. Jak bardzo ułatwiają one codzienną pracę oraz dotarcie do klientów.

Nie tylko Ty jesteś na początku swojej drogi marketingowej. Kiedyś sam to wszystko przechodziłem. Spytasz czy było warto? Odpowiedź nie może być inna niż: Zdecydowanie warto!

Moje rady przynoszą efekty

Osoby, które skorzystały z mojej usługi doradztwa marketingowego – kwartał po wdrożeniu planowanych działań zgłaszały się do mnie ponownie – tym razem abym doradził im w kwestii budowania zespołu, ponieważ sami nie byli już w stanie obsłużyć tak dużej liczby klientów.

„Boję się, że zakres szkolenia nie będzie odpowiedni dla mnie lub dla mojej branży”

Właśnie dlatego szkolenia podzielone są na trzy części. Masz możliwość wybrania tego czego potrzebujesz. 

Pierwsze szkolenie Marketing w małej firmie jest skierowane do osób, które samodzielnie lub w małym zespole, prowadzą niewielkie działania marketingowe, pokazuję na nim podstawy tego jak działać by skutecznie pozyskiwać klientów, podczas całego dnia szkoleniowego, zbudujesz schemat działań, gotowych do wdrożenia. Druga część tego szkolenia – Marketing w małej firmie PRO – pokaże Ci zaawansowane działania marketingowe. Jeśli masz już opanowane podstawy i pozyskiwanie leadów idzie Ci dobrze, ale poszukujesz nowych sposobów i narzędzi to będzie poziom dla Ciebie. Podczas szkolenia Social media w małej firmie omówimy 6 kanałów społecznościowych, zaplanujemy działania dla Twojej firmy i wybierzesz te, w których masz szansę przyciągnąć najwięcej Twoich klientów. 

Skoro tu zajrzałeś, to znaczy, że przydałoby się coś zmienić.

„Już używam różnych narzędzi marketingowych”

OK, bardzo dobrze!

Świetnie, że lubisz rozwój. Ale czy na pewno używasz odpowiednich narzędzi? Albo czy wykorzystujesz w pełni ich zastosowanie? Może niepotrzebnie inwestujesz w narzędzia, których w pełni nie wykorzystujesz, lub nawet nie chciało Ci się ich konfigurować?

Na moich szkoleniach pokażę Ci tylko aplikację, których sam używam i które będą przydatne w Twojej branży. Nie wszystkie marketingowe triki sprawdzą się w Twoim biznesie.

Inwestycja, która się zwraca

Przede wszystkim umiejętność wykorzystywania nowych możliwości marketingowych należy traktować jako inwestycję. Dzięki szkoleniu nabywasz nową wiedzę. Konkurencja nie śpi, dlatego tylko dostosowując się do rynku i rozszerzając swoją wiedzę jesteś w stanie sprostać potrzebom rynku!

Nigdy nie jest za późno

Nigdy nie jest za późno, by poszerzać wiedzę w swojej branży i zacząć odnosić sukcesy, a przynajmniej dobrze zarabiać dzięki sprzyjającej koniunkturze.

Praktyka, nie tylko teoria!

Każdy kto przeczytał choć jedną książkę marketingową zna wiele schematów i teorii marketingowych… ale nigdy nie wdrożył w swojej firmie. Czy tak nie jest też u Ciebie? 😉 
Na każdym moim szkoleniu podpowiadam jak z teorii przejść do praktyki, a uczestnicy nie siedzą i nie kiwają głowami, tylko od razu rozpisują działania dopasowane do siebie. Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się, że samodzielnie uzupełnisz swój zeszyt ćwiczeń planem na dobry marketing!

Poznasz ciekawych ludzi

Podczas moich szkoleń – nie tylko ja mam “prawo głosu”. Masz okazję poznać innych ludzi i czerpać wiedzę z ich doświadczeń. Nowe znajomości pozwolą Ci spojrzeć na marketing z szerszej perspektywy – poznasz inne punkty widzenia i różne opinie. W trakcie warsztatów i kursów będziesz miał do czynienia z ludźmi z rozmaitych branż. Kto wie, może podczas szkoleń nawiążesz współpracę z osobami, które pozytywnie wpłyną na ścieżkę Twojej kariery?

Jakie korzyści przyniesie Ci udział w szkoleniu?

Poznasz nowe sposoby dotarcia do swojego klienta

Być może do tej pory szukałeś go w niewłaściwy sposób

Nauczysz się pozyskiwać leady

które przełożą się na większą sprzedaż

Zwiększysz zaufanie do swojej marki

dzięki wykorzystaniu content marketingu

Poprawisz komunikację w zespole

a także usprawnisz komunikację z klientami

Nauczysz się skalować swoje wyniki

dzięki odpowiednim narzędziom marketingowym

Nauczysz się tworzyć kampanie mailingowe

Dowiesz się jak planować, tworzyć sekwencję i tworzyć duże bazy mailingowe

Poprawisz wygląd swoich profili

dzięki prostym narzędziom do tworzenia grafik i planowania postów

Poznasz archetypy w marketingu

dzięki którym zbudujesz branding silnej i rozpoznawalnej na rynku firmy

Poczujesz się pewniej, gdy zorientujesz się jakie masz możliwości...

Masz wątpliwości? BOISZ SIĘ, ŻE TYLKO STRACISZ CZAS?

Być może właśnie dlatego ostrożnie podchodzisz do tej sprawy i ograniczasz wydatki na wdrażanie działań, które potencjalnie mają ulepszyć sprawność w Twojej firmie
PORA TO ZMIENIĆ

Cały czas dręczy Cię jakaś niepewność…
Zastanów się… Przecież tak naprawdę działanie już podjąłeś. Zrobiłeś krok zakładając działalność lub współpracując w branży, w której możesz świetnie wykorzystać narzędzia marketingowe znajdujące się na rynku.
Być może nawet z niejednego z nich korzystasz, ale nie do końca poznałeś ich szeroką gamę zastosowań, którą mogę Ci wyjaśnić na szkoleniu.

Wszyscy boimy się zmian, wiążą się z czymś nowym i nieznanym. To co stare, choć często nie do przyjęcia, jest bezpieczne bo znane, przewidywalne. Boimy się nowego otoczenia, nowych wyzwań zawodowych, nowych relacji, nowego szefa, wystąpień publicznych, czy też oceny innych ludzi.
I tak stoimy w miejscu. Z jednej strony jest nam źle i pragniemy zmian, z drugiej jesteśmy zbyt przerażeni, aby podjąć działanie.

CZY JESTEŚ GOTÓW NA ZMIANY, KTÓRE PRZYNOSZĄ EFEKT?

Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to lecimy dalej.
Najlepiej na rynku radzą sobie firmy, które wykazują elastyczność i potrafią dostosować się do dynamicznie zmieniających się realiów.

Jak działać mimo trudnych warunków?

Nie dość, że RODO, to jeszcze PANDEMIA?
Pamiętasz, jak jeszcze niedawno trzeba było dostosować się do nowych zasad dotyczących RODO? Wkurzająca sprawa, tym bardziej, że temat nie był lekki do ogarnięcia. Trochę zeszło, aby się do tego przystosować, prawda?

Teraz mamy coś znacznie gorszego – PANDEMIĘ. Funkcjonowanie w czasach panującego wszędzie wirusa do łatwych nie należy. Ale odpowiednie zabiegi marketingowe mogą to znacznie ułatwić, dlatego warto działać online – tego pandemia nigdy nie dosięgnie!

Wykorzystaj coś co już masz!

Słyszałeś o recyklingu treści?

Jeśli działasz już jakiś czas, obojętnie czy jako właściciel firmy, czy jako jego współpracownik i tworzysz w jakikolwiek sposób wartościowe treści dla innych, możesz je wykorzystać ponownie.

Działanie to opiera się najczęściej na przedstawieniu danego tematu w zmienionej formie. Dzięki temu nowi użytkownicy mają szansę się z nim zapoznać, a z kolei starym przypominasz treść, którą poznali wcześniej.

Chętnie podpowiem Ci, które z Twoich treści możesz wykorzystać ponownie.

Jak możesz odświeżyć swój content, by dotrzeć do większej ilości odbiorców?

Nagrywając filmy na YT, tak naprawdę mogę je rozpowszechniać wszędzie. Wykorzystałem je już w wielu miejscach! Jak tylko wiem, że potrzebuję założyć nowe konto na nowej platformie, która rozwija się w dynamicznym tempie dając ludziom wartościową treść, jestem w stanie odpalać profil z tym co już mam.

Nagrywam film na YouTube - jest to pierwszy kanał na który przygotowuje materiał

Z video wyciągam tylko dźwiek i udostępniam jako podcast na różnych platformach

To, co mówię podczas filmu- transkrypcję - zamieniam na wpis na blogu

Przygotowuję okładki i ponownie udostępniam video w IGTV na moim instagramie marcinkokoszkacom

Wszędzie tam jestem i gdy tylko uznam, że mógłbym wykorzystać ponownie swoje materiały by dotrzeć do nowej grupy osób – działam, by wkrótce się tam pojawić.

Jak inni komentują moje szkolenia?

Decyzja należy do Ciebie. Zastanów się czy chcesz, aby Twój biznes pozostał w miejscu, czy wspinał się na wyższe szczeble rozwoju.

Ponieważ widzę, że to właśnie ten element daje największe możliwości wzrostowe w biznesie. Jestem wieloletnim praktykiem marketingu i lubię dzielić się wiedzą. Jest to wiedza, której potrzebują małe biznesy, żeby móc stać się średnimi, a następnie dużymi, jeśli tego będą chciały lub po to, żeby spokojnie, bezpiecznie, bez strachu o przyszłość prowadzić biznes z klientami, których chcę mieć, a nie takimi, którzy akurat się trafili.

podsumowując:

 • zdobędziesz nowe umiejętności praktyczne
 • podniesiesz kwalifikacje dając tym samym możliwość podjęcia się coraz większych wyzwań
 • przestaniesz bać się zmian
 • znacznie poprawisz efektywność swoich działań w Internecie
 • zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci poczuć się pewnie na rynku niezależnie od branży jaką prowadzisz
 • pozyskasz nowych klientów
 • wzrośnie jakość wykonywanej przez Ciebie pracy
 • unikniesz typowych błędów, straty pieniędzy i czasu
 • zdobędziesz kompleksową wiedzę, jak wykonać profesjonalnie wyglądające grafiki i prezentacje
 • wymienisz się doświadczeniami z ludźmi z innych lub podobnych branż
 • poszerzysz wiedzę teoretyczną i zastosujesz ją w praktyce już podczas szkolenia
 • pozbędziesz się obaw o ocenę firmy ze strony innych ludzi

Dostępne szkolenia:

Marketing w małej firmie

Szkolenie skierowane jest do osób, które na co dzień mają do czynienia z klientami, ale nie mają wdrożonych zasad marketingu tak, aby w pełni wydobyć potencjał swojej firmy.

Zbudujesz solidne podstawy dla swojego marketingu. Opracujesz krok po kroku plan wdrożenia. Dowiesz się jak odpowiednio wytargetować reklamę na swoich klientów. Dopasujesz działania do swojej branży. Lepiej zrozumiesz zachowania obecnych klientów i rozpoznasz potrzeby potencjalnych.

Agenda szkolenia:

1. Kim jest Twój klient – budowanie persony
2. Na ile Cię stać – opracowanie strategii, która przyniesie zysk
3. Rodzaje marketing placement i określanie właściwych zasobów
4. Kanały komunikacji
5. Jak budować content, który przyniesie zysk?
6. Strony, które pozyskują leady
7. Lead magnet
8. Wybór właściwych kanałów marketingowych
9. Marketing offline i marketing lokalny
10. Analityka działań marketingowych
11. Narzędzia marketingowe, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki

Dla kogo jest to szkolenie:

cena 1470 zł

Termin: styczeń 2020

*na czas wprowadzonych obostrzeń, wszystkie szkolenia stacjonarne odbywają się online

Marketing w małej firmie PRO

To szkolenie skierowane jest do osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych dla swojej firmy. Na szkoleniu omawiamy takie tematy jak psychologia sprzedaży, kreowanie wizerunku marki i automatyzacja. 

Podczas szkolenia omawiamy kilkanaście narzędzi marketingowych do pozyskiwania leadów i tworzenia lepszych reklam. Wybieramy kanał i formaty, by zoptymalizować koszty działań marketingowych.

Agenda szkolenia:

1. Archetypy w marketingu – opracujesz archetyp i działania zgodne z Twoim brandem
2. Personal branding. Jak wpływa na firmę i czy musisz to robić?
3. Storytelling. Ważny element w tworzeniu contentu
4. Pozycjonowanie marki w sieci
5. Płatne kampanie online (Facebook / Instagram / Google / YouTube / LinkedIn). Co opłaca się Twojej firmie?
6. Remarketing
7. Automatyzacja działań marketingowych – opracowanie dobrego workflow
9. Afiliacja i kupowanie ruchu na swoją stronę internetową
10. Najlepsze narzędzia marketingowe do skuteczniejszej pracy nad marketingiem firmy

Dla kogo jest to szkolenie:

cena 1970 zł

Termin: 29 grudnia 2020 r.

*na czas wprowadzonych obostrzeń, wszystkie szkolenia stacjonarne odbywają się online

Social media w małej firmie

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak w pełni wykorzystać możliwości jakie dają media społecznościowe. Zdobędziesz wiedzę na temat skutecznej promocji w wirtualnym świecie.

To szkolenie zbiera i porządkuje informacje o portalach społecznościowych i wykorzystaniu ich do celów marketingowych w pigułce. Działania, które podejmiesz po tym szkoleniu przełożą się na zwiększenie świadomości Twojej marki, a w efekcie na wzrost sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów. A to wszystko, dzięki profesjonalnie prowadzonym social mediom Twojej firmy.

Agenda szkolenia:

Moduł 1. Wprowadzenie

Moduł 2. Facebook

Moduł 3. Instagram

Moduł 4. Linkedin

Moduł 5. Wybierz Social media dla swojej branży

Moduł 6. Maksymalne wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych

Dla kogo jest to szkolenie:

cena 1470 zł

Termin: 12 luty 2020 r.

*na czas wprowadzonych obostrzeń, wszystkie szkolenia stacjonarne odbywają się online

Odpowiedzi na często zadawane pytania:

Wszystkie zaplanowane szkolenia w czasie, w którym są wprowadzone obostrzenia odbywają się ONLINE.

To najbezpieczniejsza forma szkolenia w obecnej sytuacji. Całość odbywa się w małych grupach (max 25 osób) dzięki temu każda osoba ma szansę wypowiedzieć się kilkukrotnie w trakcie całego dnia.

Każdy uczestnik przed szkoleniem otrzymuje zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu ma przed sobą wszystkie zadania – zupełnie jak na sali szkoleniowej. 

Grupy szkoleniowe są małe – maksymalnie 25 osób. Aby każdy z uczestników miał szansę na wypowiedź i przedstawienie swoich wyzwań w działaniach marketingowych.

Tak, szkolenia odbywają się cyklicznie. Nie jestem w stanie jednak teraz zapewnić Cię kiedy ponownie odbędzie się dane szkolenie. 

Przed każdym szkoleniem otrzymujesz rozbudowany zeszyt ćwiczeń, na którym będziesz pracować. 

Po szkoleniu otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na facebooku, w której cyklicznie prowadzone są live-y, jeżeli ktoś z uczestników poprosi mnie o pomoc w omówieniu jakiegoś zagadnienia. 

Otrzymasz także zestaw narzędzi, a także specjalne kody rabatowe do ich przetestowania. 

Dodatkowe materiały i schematy które pojawią się na szkoleniu.