Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Szkolenie ,,Rozwiń swoją firmę”

Current Status
Not Enrolled
Price
997 zł
Get Started
This szkolenie is currently closed

Pomysł na szkolenie „Rozwiń swoją firmę” budował się latami podczas konsultacji i rozmów z przedsiębiorcami. Gdy odpowiadałem na pytania w mediach społecznościowych, gdy doradzałem rodzinie w rozwijaniu ich biznesów, czy rozmawiałem ze znajomymi. Wszędzie widziałem schematy, powtarzające się problemy i błędy. Na moje doświadczenie składa się zbudowanie ponad 20 firm z różnych branż.  Własne sukcesy i porażki pozwoliły mi wyciągnąć wnioski, podsumować wyzwania, które czekają każdego przedsiębiorcę.

Z wielką ciekawością obserwuję zmagania otaczających mnie przedsiębiorców w rozwijaniu swoich firm. Widziałem porażki, które kończyły się bankructwami, widziałem firmy, które rosną z miesiąca na miesiąc. Jako Doradca biznesowy największą satysfakcję czerpię z pracy nad małymi firmami, których losy chylą się ku upadkowi, lub tymi, które od dłuższego czasu stoją w miejscu. Liderzy takich firm, najczęściej chcą, ale nie wiedzą/nie mają pewności czy podjęte decyzje przyniosą oczekiwane rezultaty.  Czy nowy pracownik “zarobi na swoje stanowisko”? Czy budżet wydany na marketing przełoży się na nowych klientów?  Na kolejnych etapach obawa przed inwestycją w działania marketingowe zamienia się w problem z rekrutacją, bo klientów pojawia się więcej niż można obsłużyć, a gdy pojawi się więcej pracowników, wyzwaniem staje się optymalizacja kosztów i dalsze skalowanie…

Dopiero po przepracowaniu wszystkich etapów wszystko zaczyna działać jak w szwajcarskim zegarku, a liderzy oprócz większej, dobrze prosperującej firmy odzyskują bezpieczeństwo i spokój ducha, co daje im przestrzeń na dalszy rozwój. Kolejnym krokiem jest wybór. Wybór pomiędzy dalszym rozwojem obecnie dobrze prosperującej firmy, budową kolejnych nowych biznesów, lub czerpaniem zysków i realizowaniem swoich pasji. To szkolenie jest po to, żebyś dotarł do chwili, w której będziesz mógł dokonać właśnie TEGO wyboru,  serdecznie Ci tego życzę!

– Marcin Kokoszka