Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Podstawy tworzenia skutecznych treści wideo w biznesie. Autor: Marcin STASZ Staszewski

Current Status
Not Enrolled
Price
Dla uczestników kursu 12 tyg
Get Started
This szkolenie is currently closed

Witaj w kursie, który pomoże Ci zrozumieć świat filmu i wykorzystać tę wiedzę do celów biznesowych.

Twój prowadzący: STASZ

Jako wolny strzelec współpracuje od 2008 r. z m.in. TVN, TVP, Discovery i wieloma agencjami reklamowymi zajmując się różnymi etapami postprodukcji obrazu (montaż, animacje, efekty wizualne). Brał udział w wielu dobrze przyjętych i nagradzanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. W międzyczasie obronił dwie prace dyplomowe o tej tematyce (m.in. na Katowickiej Filmówce) i z powodzeniem rozwinął firmę realizującą profesjonalne produkcje filmowe.

Pomaga przedsiębiorcom skonfigurować przestrzeń do nagrywania swoich treści wideo. Skupia się na działalności edukacyjnej i konsultacjach skierowanych do osób, które tworzą lub chcą tworzyć filmy wszelkiego rodzaju żeby promować swoją markę lub biznes. Podpowiada, jak robić to lepiej i taniej,  samodzielnie tworząc profesjonalne i wartościowe treści w formie wideo i dbać o wizerunek.

Jeśli wahasz się, czy rozpocząć przygodę z nagrywaniem wideo, lub obawiasz się, że w Twojej branży się to nie sprawdzi – koniecznie obejrzyj przynajmniej pierwszą lekcję!

A jeśli już wiesz, że będziesz tworzyć filmy, to jesteś w idealnym miejscu.

Miłego oglądania!
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, możesz zadać je jak zwykle poprzez formularz. Marcin na pewno udzieli odpowiedzi.

Zadaj pytanie do tej lekcji Omów ten temat na forum Wróć do swojego profilu