Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Jak szybko i skutecznie nauczyć się jezyków obcych? Autor: Piotr Kruk

Current Status
Not Enrolled
Price
Dla uczestników programu
Get Started

Piotr Kruk jest jednym z uczestników 12 tygodniowego programu rozwoju Twojej firmy i w tym materiale dzieli się swoją wiedzą z obszaru nauki języków obcych. Na jego stronie możemy przeczytać:,,

Jestem poliglotą, autorem książki “Język obcy w 6 miesięcy”, ale też praktykiem międzynarodowego biznesu. Na co dzień zarządzam sprzedażą w kilkunastu krajach Europy Wschodniej i Azji. Mówię w 7 językach obcych, a w 4 z nich prowadzę szkolenia. Korzystając z własnego doświadczenia wspieram osoby indywidualne w opanowaniu dowolnego języka obcego “na wczoraj”,  a firmy w podnoszeniu kwalifikacji ich pracowników. Występuję również jako mówca na wielu konferencjach w Polsce.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy uczyłem języka obcego dyrektorów, managerów i właścicieli firm z takich branż jak finansowa, logistyczna, hotelarska, przemysłowa czy gastronomiczna. Genialne efekty pracy zawdzięczam w 100% praktycznemu podejściu i wiedzy o tym, jak naprawdę działa język obcy w międzynarodowym biznesie.”

Osobiście miałem przyjemność pracować z Piotrem. Uczył mnie języka chorwackiego i gwarantuję Wam, że jego metoda jest skuteczna! W ciągu zaledwie kilku tygodni przyswoiłem język w takim stopniu, że podczas rozmowy kontrolnej z rodowitym Chorwatem, potrafiłem komunikować się płynnie.

Jeśli masz dodatkowe pytania do Piotra, zadaj je poniżej:
Zadaj pytanie do tej lekcji  Omów ten temat na forum Wróć do swojego profilu