Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Rozwiń Swoją Firmę!

Zbuduj solidne podstawy do rozwoju firmy. Zadbaj o bezpieczeństwo i pozyskaj nowych klientów!

Książka Rozwiń Swoją Firmę przeznaczona jest dla osób, które zamierzają świadomie rozwijać swoje firmy i projekty. Dla przedsiębiorców i project managerów, którzy zmagają się z podobnymi wyzwaniami.

Uzupełnij swoje dane, by otrzymać bezpłatny fragment książki

Przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymasz link do pokoju webinarowego

Zgoda – przetwarzanie danych

O autorze

Poznaj sekrety seryjnego przedsiębiorcy!

Marcin Kokoszka jest seryjnym przedsiębiorcą, mającym na koncie już kilkanaście prosperujących biznesów, jak m.in. Kancelarię Prawną eMediator Legal, firmę oddłużeniową eMediator.pl, czy też porównywarkę finansową Confronter.
Pod czujnym okiem swojego coacha – Kamili Rowińskiej był w stanie uporać się z milionowym długiem na tyle skutecznie, że dzisiaj sam doradza innym jak pokonać tą trudną sytuację finansową. Wspólnie napisali książkę “Coaching wart milion”, która zawiera wiele cennych porad z tej dziedziny.

Prowadzi doradztwa biznesowe, jak i marketingowe. Jako szkoleniowiec z zaangażowaniem naucza o rozwoju biznesu. I choć sam przyznaje, że najbardziej lubi interakcję z uczestnikami szkolenia na żywo, chętnie udziela się w internecie – prowadzi webinary oraz szkolenia online. Od prawie dwóch lat można śledzić jego dokonania na YouTube, gdzie prowadzi swój kanał.
Stawia na rozwój i marketing. To połączenie zawsze idzie u niego w parze. Ma jasno nakreślone priorytety, których się trzyma. Zawsze wie, co chce osiągnąć w danym biznesie i skutecznie ku temu zmierza. Marcin Kokoszka to osoba, która ot tak potrafi podać gotowe rozwiązania klientowi, który u niego zawitał. Cechuje go chęć pomocy innym w rozwikłaniu problemów, które ostatecznie przekładają się na efektywne wyniki pracy.

Znajdziesz tu ćwiczenia i wskazówki które pokażą Ci o jakie rzeczy musisz zadbać by nie zatrzymać się na krętej drodze budowania własnego biznesu.  

Uniwersalne rozwiązania. Mimo iż każdy biznes jest inny, autor książki doskonale pokazuje jak wiele łączy różne branże i przeprowadza czytelnika przez uniwersalne schematy, które może odnieść do swojej indywidualnej sytuacji.

Informacje na temat otwierania pierwszego biznesu, w rozdziale napisanym przez Mariusza Mszycę.
Dowiesz się z niego jak stworzyć własny biznesplan i jak w ogóle znaleźć  i wybrać dobry pomysł na firmę

Życie z przedsiębiorcą nie jest łatwe. W końcu trzeba stale stawiać czoła wyzwaniom,  które ten chce podejmować, oraz brakiem czasu – w rozdziale napisanym przez Sarę Kokoszka znajdziesz odpowiedz na pytanie jak pogodzić życie zawodowe i rodzinne prowadząc kilka firm.