Cześć,

Cieszę się, że ruszyła moja strona internetowa, która jest też przede wszystkim moim osobistym blogiem. Od lat regularnie odpowiadam na pytania znajomych, nieznajomych i klientów. Podając zawsze TE SAME przykłady i opowiadając TE SAME historie, pomagam wielu ludziom w TYCH SAMYCH problemach. Niezwykle miłe jest, kiedy to co robię daje satysfakcjonujące wyniki. Ludzie prowadzący biznes przekuwają moje porady we własny, realny rozwój i wzrost. Sam wiem już co działa i czego się ode mnie oczekuje, dlatego uważam iż należy tą wiedzę skalować, aby pomóc innym. Dlatego właśnie postanowiłem wszystko zebrać i posegregować, a następnie odpowiedzieć na najczęstsze nurtujące pytania, dzieląc się najciekawszymi poradami.

Dodatkowo, będzie to miejsce, gdzie znajdą się ciekawe cytaty, motywujące teksty i filmiki, a także moje osobiste recenzje niektórych książek lub filmów.
Podzielę się z Wami tym, jakie lekcje wyciągnąłem zarówno z porażek, jak i sukcesów, które miały miejsce w moim życiu. Jedne i drugie są bardzo cennym doświadczeniem.

 

Zaczniemy od takich kategorii, jak:

+ Porady i przemyślenia, podstawy biznesu ( Dlaczego jestem tu, gdzie jestem?)
+ Mało znane, a przydatne informacje biznesowe
+ Motywacja, Cytaty
+ Bieżące informacje z przedsięwzięć, w których aktywnie biorę udział
+ Zdrowie, sport, dieta

 

Informacje o artykułach będę publikował również na moich profilach w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak: Facebook, Linked.in, Goldenline, Instagram oraz Twitter, gdzie bardzo serdecznie Was zapraszam do śledzenia, obserwowania i zapraszania znajomych.

Więcej oficjalnych informacji na temat mnie i moich przedsięwzięć znajdziecie w zakładkach: O Mnie i Tworzę.

Zanim zdecydowałem się na ten krok i podjąłem ostateczną decyzję o założeniu własnego bloga, rozmawiałem ze znajomymi, którzy również prowadzą swoje blogi, czy to firmowe czy prywatne, i oto co usłyszałem:

Regularne pisanie na blogu jest trudniejsze od regularnych ćwiczeń

Żeby wytrwać w systematycznym tworzeniu wpisów na bloga, musisz mieć dużo miłości do czytelników.

Przed opublikowaniem tekstu daj go komuś do sprawdzenia i poprawienia błędów.

To ostatnie jest akurat bardzo prywatne. Jestem świadomy, że kolejna próba, cel i wyzwanie przede mną. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, kibicowanie, a także wszelkie komentarze i polubienia. Jeżeli któraś z przekazywanych przeze mnie informacji pomogła Wam w jakikolwiek sposób w życiu lub w biznesie, dajcie znać. Będę wtedy wiedział, że to co robię ma sens i niewątpliwie zmotywuje mnie to do dalszej pracy.

Pozdrawiam!

Polub mój fanpage na facebooku