Testimonial Category: opinie

Opinia – Justyna Szulc

Próbowałam różnych konsultacji biznesowych, szukałam doradztwa, które wesprze moje dążenia i pozwoli pozostać sobą w biznesie. Pan Marcin Kokoszka wyróżnił się znacznie na tle konkurentów. Z imponującym wyczuciem zdiagnozował sytuację i zaproponował rozwiązania, które są satysfakcjonujące dla mnie i z pewnością pomogą marce ulilu, którą buduję. Rozmowy były rzeczowe, prowadził je z dużym zaangażowaniem, podawał liczne wskazówki dotyczące charakteru przyszłej współpracy wspierającej markę. Skontaktował mnie ze specjalistami, których charakter pracy, kompetencje, a nawet temperament są uzupełnieniem tego, co sama reprezentuję – a to rokuje rzeczywiście dobrze. Polecam serdecznie!

Opinia – Mariusz Mszyca

Współdziałam z Marcinem oraz jego firmami od kilku lat. Jego zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że zarówno on jak i ludzie z jego zespołów to kompetentne osoby. Jego profesjonalizm sprawia, iż w pełni zasługuje na zaufanie. Komfort wynikający z poczucia bezpieczeństwa, które odczuwa się, wpływa na jakość współpracy z Marcinem. Na długo zapada w pamięć sposób, w jaki Marcin i jego zespoły podchodzą do klientów. Od tych kilku lat obserwuję z podziwem jak rozwijają się jego biznesy i w jaki sposób buduje mocne zespoły. Warto uczyć się od Marcina ponieważ jego doświadczenie może wesprzeć wzrost każdej firmy.

Opinia nr 3

Dzięki regularnym konsultacjom z Panem Marcinem mój biznes zaczął się rozwijać w rewelacyjnym tempie! To był bardzo dobry ruch. Niesamowite jak podstawowe kwestie zostały zoptymalizowane, które prędzej nie wiedziałem jak rozwinąć.