Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

Jak pokonać złą sytuację finansową? Darmowa pomoc z naszej książki o oddłużeniach 📖

Skutki pandemii niestety rosną, zatem rozdajemy naszą książkę o oddłużeniach, w której są opisane skuteczne sposoby wychodzenia z długów.


Każdy kto będzie chciał dostać tą książkę, będzie mógł ją pobrać w formie e-booka. Przede wszystkim dlatego, że poprawić możesz to, co możesz mierzyć, a że my mierzymy bardzo dużo rzeczy, to mierzę też ruch na swoich filmach na kanale na YouTube i widzę, co się w ostatnich czasach dzieje i nie tylko w tym tygodniu czy w ostatnim miesiącu, ale już właściwie od początku pandemii, pod filmami oddłużeniowymi. Widzę jakie mamy zainteresowanie, ile osób się zgłasza. Już ponad 1000 osób zgłosiło się do naszej firmy oddłużeniowej, żeby ogłosić upadłość konsumencką. Nie każdy zostaje klientem, ale tyle osób się zgłosiło po to, żeby dowiedzieć się, jaka jest oferta, co można w tym temacie zrobić.

Dlaczego ją rozdajemy?

Dlatego będziemy rozdawali Wam książki o oddłużeniach. Wydaliśmy ją już chyba z trzy lata temu, może nawet troszkę dawniej. Teraz myślę sobie, że jest dobry czas na to, że dużo osób potrzebuje tej wiedzy, pomocy.

Co prawda, ona nie jest droga, kosztuje 37 złotych. Natomiast niektórzy być może nie są pewni, co to za wiedza, a do tego dochodzi jeszcze koszt przesyłki. Być może potrzebujecie właśnie teraz tego, żeby dostać ją za darmo, bo są trudne czasy, niektórym skończyły się wakacje kredytowe, stracili pracę, mają obniżone wynagrodzenia, pozamykali biznesy, a nawet jeżeli nie Wy, to ktoś z Waszej rodzinie.

Co zawiera książka?

W książce opisane jest wszystko to, o czym po części też mówię tutaj na kanale na YouTube, więc chcemy dać jeszcze więcej darmowej wiedzy. Na tym kanale jest już około 15 filmów na temat oddłużeń. Jest wywiad z Gabrielą Sienkiewicz, jest wiele moich wywiadów o upadłości konsumenckiej, restrukturyzacji biznesu, o czyszczeniu BIK-u, o mentalnym podejściu do wychodzenia z długów. I od tego właśnie zaczyna się pierwszy rozdział, gdzie opowiadam, jak mentalnie podejść do tematu wychodzenia z długów, co zrobić. Jest też informacja o restrukturyzacji, jak rozmawiać z windykacją. Jest rozdział a propos upadłości konsumenckiej, jak i kredytów frankowych. Dawno już na kanale nie mówiłem o tym, a temat cały czas aktualny, więc wszystkie te tematy są tutaj poruszane. Są też różne wzory pism, które możecie wykorzystać i część tych rzeczy możecie robić sami.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?

Zapraszam na stronę naszej firmy oddłużeniowej eMediator.pl. Jeżeli potrzebujecie takiego wsparcia, zgłaszajcie się. Oczywiście, to jest odpłatna usługa tak, jak normalny biznes funkcjonuje. Natomiast kolejną rzecz, którą chcemy zrobić, to właśnie dać Wam tą książkę za darmo. Znaczy za darmo… Ja mam nadzieję, że się odwdzięczycie przynajmniej subskrypcją, likiem, udostępnieniem tego, czy oznaczeniem jakiejś osoby.

Było podpisanych około milion wakacji kredytowych. Co to oznacza? To nie jest milion osób, być może jedna osoba ma dwa, trzy, cztery. Natomiast tak czy inaczej myślę, że jest kilkaset tysięcy osób w Polsce, które z jakiegoś powodu musiało skorzystać z wakacji kredytowych. To są osoby, które już albo za chwilę znowu będą potrzebowali jakiejś pomocy. Niekoniecznie dostaną finansowanie, kolejny kredyt. Być może trzeba będzie skupić się na tym, co już jest i przeprowadzić restrukturyzację.

Podaj dalej!

Wyślijcie link do tego materiału swoim znajomym. Jeżeli wiecie, że ktoś ma problemy w rodzinie, wśród przyjaciół, wyślijcie, udostępnijcie to. Bardzo często w Polsce to jest temat tabu. Często nie wiecie, że Wasi rodzice, dzieci, rodzeństwo, szwagier albo rodzina szwagra ma te problemy, ale macie ich znajomych na Facebooku lub w innych miejscach, w innych mediach społecznościowych, więc udostępniajcie u siebie, żeby ludzie skorzystali z tego.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć darmowy e-book?

Jeżeli wiecie, że ktoś potrzebuje takiej wiedzy, oznaczcie tą osobę, czy to na Facebooku, czy na YouTubie, czy po prostu wyślijcie link do tego materiału. Tutaj jest link do strony, na który możecie wejść i pobrać darmowego e-booka. Podajecie tylko swojego maila, nie zbieramy tam nie wiadomo ile danych czy informacji. Wysyłamy Wam od razu na maila informację, gdzie możecie go pobrać.

Na kanale zazwyczaj jak kończę materiał, proszę czy sugeruję, mówię, że jeżeli to jest dla Was wartościowe, interesujące, subskrybujcie ten kanał. Dzisiaj myślę, że przy takiej promocji, przy tym, co dajemy, od publikacji tego materiału przez miesiąc ta książka będzie do pobrania za darmo. Więc udostępnijcie to po prostu, bo wśród Waszych znajomych jest naprawdę dużo osób, które każdego dnia zastanawia się co zrobić. Czy spróbować wziąć kolejny kredyt czy szukać pracy za granicą, czy pracować dalej tam, gdzie pracują mimo obniżonych wynagrodzeń. Ale gdzie indziej szukać pracy w momencie, kiedy z miesiąca na miesiąc bezrobocie rośnie, a będzie rosło jeszcze bardziej. Jestem przekonany, że to jest cały czas niedoszacowane. Jeżeli spojrzycie na wskaźnik bezrobocia, brane sa pod uwagę tylko firmy, w których jest zatrudnione powyżej dziewięciu osób, więc patrząc na to, ile zawiesiło lub zamknęło swoją działalność w ostatnich miesiącach jednoosobowych działalności firm, które zatrudniały 2-3 osoby, wydaje mi się, że bezrobocie jest większe. A widzę to też u siebie po rekrutacji. Na miejsca gdzie mieliśmy 70 osób, w ciągu tygodnia wpadało CV, teraz wpada 400 w ciągu 5 dni. Także widać od razu nawet w Gliwicach, a to nie jest duże miasto w porównaniu do kilkunastu większych miast w Polsce, to jest przeskok. Z całego śląska przychodzą CV, więc wiem, że dzieje się źle i to była jedna z podstawowych naszych motywacji do tego, żeby dać to tą książkę za darmo.

Zostaw komentarz