Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

12 tygodniowy Program Rozwoju Twojej Firmy! INTENSYWNY I SKUTECZNY. Jesteś gotowy?

Cześć, chciałbym Ci opowiedzieć o moim projekcie. Stworzyłem go, wychodząc naprzeciw potrzebom moich klientów oraz obserwujących w mediach społecznościowych. Często ludzie zwracają się do mnie z jakimś problemem, zazwyczaj jednym konkretnym. Gdy zaczynamy się mu przyglądać, okazuje się, że wiele innych spraw idzie nie do końca zgodnie z planem. Długo nad tym myślałem, ponieważ schemat się często powtarzał. Zdecydowałem się stworzyć kompleksowy program dedykowany właścicielom firm, manadżerom czy przyszłym przedsiębiorcom. Jesteś ciekawy? Czytaj dalej.


Wiadomo, zazwyczaj jeden problem ciągnie za sobą inne, więc podejść trzeba do tematu holistycznie. Tak więc, jeżeli zmagasz się z jakimiś wyzwaniami jako przedsiębiorca czy manager albo planujesz otworzyć swój biznes w najbliższym czasie, przeczytaj o tym (lub posłuchaj Podcastu), co planuję. To może być początek twojej dobrej passy.

To, co wydarzyło się w zeszłym roku, to co dzieje się teraz w związku z pandemią, daje do myślenia. Sytuacja i zdarzenia, jakie mają miejsce, posunięcia rządu, obostrzenia, ograniczenia i wszystko, co z tym związane, zweryfikowało w wielu przypadkach, na ile stabilne są biznesy. Niektórych przedsiębiorców ten czas zmusił do przebranżowienia, innych do zamknięcia firm, jeszcze inni borykają się z ogromnymi problemami finansowymi, a ci, którzy zastanawiali się nad ,,pójściem na swoje”, stanęli przed jeszcze większym dylematem.

W czym mogę Ci pomóc?

Wychodząc naprzeciw, chcąc pomóc większej grupie przedsiębiorców, zdecydowałem się właśnie na stworzenie kompleksowego, 12 tygodniowego programu Rozwoju Firmy. Dlaczego uważam, że jest kompleksowy, albo jak kto lubi popularne w ostatnim czasie, holistyczny? Ponieważ podczas jego trwania zajmujemy się wszystkim tym, co w firmach sprawia najwięcej trudności, problemów lub zmartwień. Dlatego, jeżeli:

 • chcesz otworzyć lub rozwinąć swoją firmę,
 • chcesz zadbać o marketing, który przyniesie wymierne rezultaty w postaci sprzedaży,
 • chcesz zadbać o siebie jako lidera,
 • chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje, bezpieczeństwo biznesu, bezpieczeństwo swojej rodziny, swoich najbliższych,
 • chcesz zadbać o bezpieczeństwo prawne, finansowe, księgowe,
 • chcesz zadbać o wszystko to, co ma największy wpływ na rozwinięcie biznesu,
 • chcesz mieć sprawnie funkcjonujący zespół, który wcześniej dobrze zrekrutujesz, poukładasz i sprawisz, że atmosfera w twojej firmie będzie niesamowita,

ten program jest dla Ciebie!

Dlaczego ja?

Nie wiem, jak dobrze mnie znasz, ale zajmuję się biznesem od prawie 14 lat. Podczas mojej drogi, prowadziłem 20 spółek, w tym jednocześnie aż 11. To, czego nauczyłem się w tym czasie, to to, że są pewne metody, pewne mechanizmy, które działają niezależnie od rodzaju biznesu.
Prowadziłem lub prowadzę nadal biznesy takie jak kancelarię prawną, biura kredytowe, spółkę windykacyjną, spółkę oddłużeniową, porównywarkę finansową, sklep ze zdrową żywnością, wypożyczalnię strojów karnawałowych, sklep z używanymi płytami winylowych i wiele innych.

Dzięki ciągłemu rozwojowi miałem okazję występować jako prelegent na różnego rodzaju eventach (m.in. Diamenty Sprzedaży) czy szkoleniach (m.in. Mistrz Sprzedaży, Zespół Marzeń czy Kobieta Niezależna- Kamili Rowińskiej). Po każdym z nich, rozmawiając z ludźmi, często przedsiębiorcami, jak również osobami, które chciały nimi zostać, zauważałem, że od znacznej części otrzymywałem kredyt zaufania w postaci rozmów o problemach, wyzwaniach czy lękach, które ich powstrzymują przed otwarciem, rozwojem czy zrobieniem czegoś więcej. Zbierając w ten sposób kolejne doświadczenia, historie, wyciągając kolejne lekcje, zdecydowałem się prowadzić doradztwa indywidualne. To, co jest często wspólnym mianownikiem, to fakt, że praktycznie każda osoba, która do mnie przychodzi, mówi, że “jej biznes jest specyficzny”, “Klienci są wyjątkowi”, “To co robią, jest inne od wszystkiego” a “Ich problemy są wyjątkowe i specyficzne”. Oczywiście nie lekceważę tego, bo wiem, że tak jest, dopóki nie okażę się, że te błędy, problemy, wyzwania lubią się powtarzać np. kiedy prowadzi się więcej biznesów, zatrudnia większą liczbę osób itd.
To, co zauważyłem, to to, że kiedy zaczęliśmy wdrażać mechanizmy, które ja wdrażałem w swoich biznesowych, każdorazowo zaczynały one działać. Przynosiły praktycznie natychmiastowe efekty. Niezależnie od tego, czy ktoś przychodził do mnie na doradztwo, na szkolenie czy mieliśmy okazję przeprowadzić nawet krótką rozmowę. Jeżeli nawet rozmawialiśmy o jednym konkretnym wyzwaniu, a nie globalnym prowadzeniu biznesu, po czym osoby te, wdrażały w swoich firmach moje wskazówki, to okazywało się, że biznesy zaczynały rosnąć. Te ogromne problemy okazywały się nie aż takie duże, a nawet jeśli takie były, okazywało się, że nawet na nie, można znaleźć rozwiązanie w momencie, kiedy spojrzy się na problem z dobrej perspektywy praktyka.

Co zawiera program?

Wszystko to, o czym napisałem wyżej spowodowało, że w końcu zdecydowałem się na swój autorski program 12 Tygodniowy Program Rozwoju Twojej Firmy. 12 tygodni w których uczestnicy otrzymają:

 • 72 lekcje do przerobienia samodzielnie, z możliwością zadawania pytań do każdej z nich!
 • 12 sesji Q&A na żywo, podczas których będę odpowiadał na wszystkie trapiące pytania (sesje 90min)
 • 5 indywidualne doradztwa ze mną (w zależności od wybranego pakietu- PODSTAWOWY  lub PREMIUM)
 • 1 godzinę konsultacji z Kancelarią Prawną eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k.
 • godzinną konsultację w przedmiocie restrukturyzacji pozasądowej i oddłużania z prawnikiem spółki eMediator.pl
 • Zeszyt ćwiczeń, z którym będą pracować każdego dnia,
 • Zestawienie książek, które uważam, że powinien przeczytać każdy przedsiębiorca.
 • Dostęp do nagrań, kursów, minikursów, webinarów przygotowanych/prowadzonych przeze mnie oraz przez innych przedsiębiorców z różnych branż m.in. Mariusz Mszyca, Daria Łukowska- forma na życie, Piotr Kosek- ASTROFAZA, Piotr Kruk, Marcin STASZ Staszewski, Agnieszka Kowalska- wirtualna asystenta i wielu innych.

Łącznie około 100 godzin nagrań wideo, plus konsultacje indywidualne oraz sesje pytań i odpowiedzi, dlatego wiem, że nie jest to program dla każdego. Kieruję go do osób, które są gotowe poświęcić swój czas, maksymalnie skupiając się na pracy w trakcie jego trwania, aby uzyskać jak najlepsze efekty!

Jak przystąpić do programu?

Jeżeli naprawdę jesteś zainteresowany/a, wypełnij ANKIETĘ .

Kliknij aby wypełnić ankietę.PAMIĘTAJ! Wypełnij ankietę rzetelnie i dokładnie, ponieważ stanowi ona pierwszy krok w weryfikacji uczestników programu. Ankieta zawiera 20 pytań, większość otwartych, dlatego zapewnij sobie komfortowe warunki i chwilę czasu, aby wypełnić ją z pełną starannością.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Jestem w stanie poprowadzić maksymalnie kilkunastu osobową grupę, ponieważ równocześnie nadal prowadzę swoje biznesy, a chcę zagwarantować uczestnikom maksymalne zaangażowanie. Tutaj nie ma złych odpowiedzi, lecz to, jak z jakim zaangażowaniem wypełnisz ankietę, świadczy o tym, jak bardzo zależy Ci na rozwoju swoim i swojej firmy z moją pomocą.

 

Podsumowując:

My zadbamy o wszystkie  aspekty techniczne oraz merytoryczne, natomiast to Ty musisz przejść przez tę drogę i to ty będziesz ciężko pracować. To w tobie musi być ta siła, musi być ta determinacja.
To jest naprawdę dużo pracy. Bardzo intensywne 12 tygodni i musisz się zastanowić, czy naprawdę jesteś w stanie dedykować ten czas naszej wspólnej pracy.

Obecnie, po roku od startu 1 edycji, w programie wzięło udział ponad 100 osób !!!

Cześć, trzymaj się i mam nadzieję, DO ZOBACZENIA.

Zapraszam Cię również do śledzenia moich aktywności i działań w mediach społecznościowych:

► Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/MarcinKokoszkaCom

► Polub: https://www.facebook.com/MarcinKokosz​…

► Obserwuj: https://www.instagram.com/marcinkokos​…

► Dodaj do sieci: https://www.linkedin.com/in/marcinkokoszkacom/

► Tweetuj: https://twitter.com/marcinkokoszka

 

Zostaw komentarz