Dziękuję za wypełnienie ankiety!
W ciągu miesiąca skontaktuję się z wybranymi przeze mnie osobami, które wezmą udział w 12 tygodniowym intensywnym kursie rozwoju firmy!

Zanim wyjdziesz mam da Ciebie niespodziankę! Tylko teraz możesz skorzystać z MEGA oferty promocyjnej. Ale masz tylko 30 minut na podjęcie decyzji.

2 KSIĄŻKI tylko za 47 zł!

(łączna wartość zestawu 86,00 zł!)

Zamów teraz, ta oferta wkrótce wygaśnie.

Zestaw obejmuje:

Łączna wartość to aż 86,00 zł! Teraz możesz otrzymać ten zestaw w cenie 47 zł! Taka szansa się już nie powtórzy, ta oferta nie jest dostępna w moim sklepie internetowym. 

 

Książka Rozwiń swoją firmę! Wskazówki seryjnego przedsiębiorcy

Książka ta jest przeznaczona głównie dla osób, które chcą świadomie rozwijać swoje firmy. Jednak nie brakuje w niej informacji na temat otwierania pierwszego biznesu, bądź też jego oddłużania. Oferuje sporo cennych wskazówek na co zwrócić uwagę, a czego lepiej uniknąć.
Mimo iż każdy biznes jest inny, autor książki doskonale pokazuje jak wiele łączy różne branże i krok po kroku opowiada czytelnikowi jak zachować się w poszczególnych sytuacjach.
W książce znajdziesz także bardzo przydatny bonus oraz ćwiczenia, dzięki którym od razu zaczniesz działać.

Wartość 47,00 zł

Książka Coaching Wart Milion

Autentyczna opowieść o tym, jak z dnia na dzień z najwyższego szczytu można upaść na samo dno. Marcin Kokoszka, innowacyjny przedsiębiorca i entuzjasta rozwoju na każdej płaszczyźnie życia, szczerze opowiada Ci swoją historię. Począwszy od szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa, przez czasy szkolne i pierwsze zarobkowe zajęcia, aż po poważne biznesy i ogromną porażkę – dług sięgający miliona złotych.

Wartość 39,00 zł