Zdecyduj teraz czy dasz szansę sobie i swojemu biznesowi wypłynąć na szerokie wody!

Już teraz możesz aplikować na uczestnika intensywnego i EFEKTYWNEGO programu rozwoju Twojej firmy!

Daj mi 12 tygodni, a przeprowadzę Cię przez program wsparcia i rozwoju Twojej firmy.

Nauczę Cię m. in. : skutecznie sprzedawać, więcej zarabiać, budować doskonały zespół, utrzymywać rentowną firmę, zabezpieczyć ją prawnie i podatkowo.

Poprowadzę Cię drogą wprost do Twojego upragnionego celu. Odkryję strategie, techniki i procedury, jak skutecznie rozwijać swoją firmę z jednoosobowej działalności w taką, która realizuje cele sprzedażowe i angażuje się w nowe oraz innowacyjne pomysły, a Ty zyskujesz więcej czasu, ponieważ zatrudniasz wyłącznie kompetentne osoby.

Przedsiębiorco!

Niezależnie od tego czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy masz spółkę, albo dopiero zatrudniasz pierwsze osoby lub działasz jako freelancer przeczytaj poniższe pytania:

Próbujesz wyznaczać cele, ale czujesz, że panuje w nich chaos, nie wiesz jakie pytania sobie zadać i czym się kierować, aby skupić swoje wysiłki na tym, co rzeczywiście przyniesie wymierne efekty Twojemu biznesowi?

Masz głowę pełną pomysłów, wiesz nawet co i jak usprawnić, jak Twój biznes powinien wyglądać, masz jednak ogromną trudność, aby wyznaczyć tzw. kamienie milowe i nie wiesz, jak wytyczyć drogę do realizacji swoich wizji?

Zastanawiasz się, jak przejść z etapu, gdzie wszystko jest na Twojej głowie do tego, aby Twoi pracownicy przejęli od Ciebie część obowiązków i wykonywali je na 100%?

Sen z oczu spędza Ci rozmyślanie skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy, jak zminimalizować ryzyko inwestycji czy to w siebie, w pracowników czy w firmę?

Czy zdarza Ci się czekać na IDEALNY MOMENT? Masz wrażenie, że z wieloma tematami nie idziesz do przodu, bo wydaje Ci się, że jeszcze nie jest dość dobrze czy idealnie?

Sprzedajesz, tak jak potrafisz i wiesz, że to nie jest Twoje 100%. Być może nie do końca wierzysz w swój produkt albo zasadność jego ceny, więc często ją obniżasz?s, jednakże nie wiesz, jak to robić, od czego zacząć, przecież nie jesteś w stanie pracować jeszcze więcej godzin na dobę?!

Toczysz bardzo nierówną walkę z marketingiem, chcąc wypromować swoją markę i jej produkty lub usługi. Podpatrując i naśladując innych chcesz być wszędzie i w rezultacie mnóstwo czasu zajmują Ci social media, co nie przekłada się na kasę jaka z tego powinna być?

Jeśli choć raz Twoja odpowiedź brzmiała np.: „O, to o mnie, tak mam!”, to koniecznie przeczytaj tę stronę do samego końca!

Jeśli to czytasz,

to prawdopodobnie do założenia firmy skłoniła Cię potrzeba niezależności, samodzielności i bycie własnym szefem dla siebie. Wizja pracy dla kogoś, na etacie i według jego pomysłu, tak naprawdę nigdy do Ciebie nie przemawiała. Teraz, będąc na swoim, możesz realizować pomysły, które nie miałyby racji bytu u pracodawcy. Teraz, mając swoją firmę możesz zarabiać więcej!

Zastanawiasz się czy po drodze przytrafił Ci się jakiś błąd?

Czy tylko u Ciebie konto nie puchnie regularnie?

Czy może to zawsze wygląda tak samo, że własna firma równa się mniej czasu?

Powiem Ci, że nie zawsze. Są badania, które pokazują, że co 10 prowadzący firmę pracuje mniej i ma więcej czasu dla rodziny, na swoje pasje i swój rozwój (Badanie Polskiej Mikroprzedsiębiorczości inFakt 2018).

Tylko 1 na 10 właścicieli firm pracuje mniej.

- Chcesz być tym 1 z 10?

Dlaczego tak odważnie mówię, że możesz być tym jednym z dziesięciu, tym szefem firmy, który będzie miał więcej czasu?

Ponieważ sam jestem przedsiębiorcą i wszystko o czym mówię i czego uczę przetestowałem na sobie, na swoich licznych firmach. Tysiące popełnionych błędów w pierwszych latach prowadzenia działalności, z których mozolnie wyciągałem wnioski, procentuje teraz i to dosłownie. Moje spółki zarabiają, ja wyszedłem z milionowych długów, mam satysfakcjonujące mnie pieniądze, podróżuję i co najważniejsze dla mnie – mam czas dla rodziny oraz na swój rozwój, pasje czy aktywność fizyczną.

Tak, teraz mogę powiedzieć, że:

 • jestem niezależny,
 • samodzielny,
 • realizuje pomysły, które przyjdą mi do głowy,
 • robię to z najwyższą jakością, a nie byle jak,
 • zarabiam,
 • spełniam swoje marzenia,
 • a mój czas pracy jest elastyczny wtedy, gdy tego potrzebuję.

Jeśli to dla Ciebie jeszcze mało, to wiedz, że swoją wiedzą dodatkowo dzielę się z innymi przedsiębiorcami. Na szkoleniach na żywo, czy przez kurs online lub dając bezpłatne materiały z niezwykle skutecznymi taktykami. A oni rosną! Mam na to dowody! - czyli najnowsze to osiągnięcia uczestników mojego premierowego programu, który trwa 12 tygodni (tak, jest MEGA intensywny, a co za tym idzie ekstremalnie skuteczny!).
Ciągle spływają do mnie zgłoszenia chętnych, którzy chcą dołączyć na jego pokład. Tak - ZGŁOSZENIA , ponieważ ten produkt nie jest dla wszystkich. Nie można go sobie kupić “tak o”, tylko po to, aby mieć kolejny kurs, do którego część osób nawet nie zajrzy. Mnie interesują wyniki!

Dlatego w tym programie rozwojowym postawiłem na realną pracę z tymi, którym też na tym zależy, i którzy są gotowi tę pracę wykonać. Z moim wsparciem i prowadzeniem. Chcesz zatem wiedzieć wiedzieć jakie rezultaty osiągnęli jego pierwsi uczestnicy? Zobacz:

W kursie 12 tygodniowy program rozwoju Twojej firmy wzięłam udział jako osoba, która od przeszło dwóch lat nosiła się z zamiarem otwarcia swojej działalności. Wiedza, którą Marcin przekazuje w kursie oraz możliwość kontaktu z uczestnikami programu, pozwoliła mi szybko rozwinąć skrzydła i zrealizować swoje cele w tempie błyskawicznym. Największą mocą tego szkolenia są cotygodniowe sesje Q&A, wymiana informacji między uczestnikami, możliwość spojrzenie na każdy problemy z różnej perspektywy – klienta, producenta, obserwatora – dzięki czemu możemy kompleksowo rozwiać swoje wątpliwości i znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Jeśli weźmiesz udział w tym szkoleniu, jedno jest pewne - nic już nie będzie takie samo. Szykuj się na ostry zapierdziel i pożegnaj się ze swoją strefą komfortu.
Katarzyna Dereń
Dietetyk, Psychodietetyk, Naukowiec

Zanim uruchomiłem ten niebywały projekt, w 2020 r. zacząłem prowadzić intensywne szkolenie stacjonarne na temat budowania biznesu, od formalności, finansów poprzez, prawo, kadry, marketing aż po sprzedaż i inwestowanie. Kompleksowo!

I wtedy przyszła PANDEMIA.

Jakby rewolucja, lub jak niektórzy chcą – ewolucja – pandemia zmieniła oblicze świata, nasze codzienne życie, wstrząsnęła (i nadal to robi) krajową i światową gospodarką. Setki tysięcy firm i ich właściciele nagle zostali odcięci od źródła dochodu.

Nadszedł czas wielkiej transformacji z offline na online. Nadszedł czas, w którym przetrwały firmy, które od samego początku są prowadzone w sposób odpowiedzialny i świadomy, z wizją i celami, które dzięki temu wykazały się szybką reakcją, elastycznością i sprawczością, bo mogły też polegać na swoich zespołach.

Jak ten ostatni rok wpłynął na Ciebie?

Ja swój test zdałem! Nadal prowadzę moje spółki, zatrudniam ludzi i rozwijamy się jeszcze szybciej niż przed pandemią!

W 2020 r. nie mogłem prowadzić moich stacjonarnych szkoleń. Miałem za to z każdym dniem coraz więcej pytań o:

 • pomoc,
 • doradztwo i konsultacje,
 • wskazówki, jak przetrwać,
 • to, co zmienić by nie zbankrutować,
 • zarabianie w kryzysie – co zrobić by w ogóle zarabiać,
 • to gdzie szukać klientów, którzy zechcą zostawić u nas pieniądze,
 • sposoby, taktyki, strategie tych, którzy odnoszą sukces.

Po doradczych rozmowach ludzie, którzy do mnie przychodzili z biznesowymi problemami, zaczęli działać, wdrażali to co im mówiłem, a to z kolei zaczęło przynosić im upragnione rezultaty.

Wieść szybko się niesie. Pomoc jednemu przyciągała kolejnych, skala rosła, a ja nadal miałem tylko 24 godziny na dobę i sporą część swoich obowiązków na głowie.

Tak narodził się pomysł na przygotowanie kursu online. Kursu, który z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pozwoli jeszcze większej liczbie osób rozwijać swoje biznesy pod moim okiem, korzystając z mojego gigantycznego doświadczenia.
Postanowiłem, że przygotuje intensywny program, w którym podzielę się moim ogromnym doświadczeniem, udzielę wskazówek, nakreślę obszary, przeprowadzę przez procesy tak, aby każdy kto go przejdzie, już od pierwszych lekcji miał efekty i zuchwale jak ja, piął się do góry.

W ten sposób mogę dotrzeć do każdego, kto potrzebuje wsparcia, motywacji, prowadzenia czy inspiracji!

Korzystając z mojego wsparcia i prowadzenia krok po kroku przez 12 tygodni zadbasz o wszystkie aspekty techniczne, prawne, finansowe, marketingowe, sprzedażowe, budowania zespołu, dbania o siebie i bycia liderem.

Zadbasz o bezpieczeństwo prawne i podatkowe.

Rozwiniesz i umocnisz swoją pozycję na rynku.
Stworzysz możliwości biznesowe, które dotychczas leżały poza Twoim zasięgiem.
Zadbasz o solidne podstawy, na których zbudujesz efektywny zespół.
Wygospodarujesz z kilkunastogodzinnego tyrania każdego dnia czas dla siebie, bliskich czy też na swoje pasje.
Zyskasz poczucie bezpieczeństwa, którego Ci nie dawało działanie bez zabezpieczenia finansowego.

To kompleksowy materiał, przewodnik po wszystkich obszarach działalności… wszystko to, czego potrzebuję do rozwinięcia biznesu od A do Z!
Choć to nie jest wszystko! O tym, co jeszcze mam dla Ciebie przeczytasz w dalszej części opisu.

Już teraz widzisz, że tego jest mnóstwo i jednocześnie widzisz, że na to wszystko zaplanowałem 12 tygodni! To da się zrobić! Wiem to, a moje przekonanie potwierdzają Ci, którzy w tym kursie już uczestniczą, jak Agnieszka:

12 tygodniowy kurs Rozwiń swoją firmę to mega porcja wiedzy przekazywana w codziennych dawkach. Nie ma zmiłuj, systematyczność i konsekwencja utrwala nawyki i gwarantuje sukces. Marcin w świetny sposób przekazuje swoją wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu w seryjnym prowadzeniu biznesów. Już po kilku tygodniach intensywnej nauki i wdrażania jej w życie odnotowałam znaczny rozwój firmy wygrywając już kolejny duży kontrakt oraz powiększając zespół. Serdecznie polecam. Jest mocno i intensywnie!
Agnieszka Rawska
Architekt IARP / CEO Motive Studio biuro projektowe

Wiem, że teraz w Twojej głowie jest setka, a może i tysiące myśli, co w najbliższych 12 tygodniach masz do zrobienia.

Zawsze, kiedy masz właśnie coś zrobić okazuje się, że najpierw musisz zrobić coś innego.

Tak zazwyczaj jest i pewnie już zawsze będzie. I wiesz co? Dlatego stoisz z biznesem w miejscu.

A właśnie TERAZ jest ten czas, aby zmienić swoje działanie, zmienić ten pierwszy impuls, w którym Twój mózg szuka wymówek, zmienia priorytety – innymi słowy szuka tego, co zna, do czego przywykł, bo to wydaje mu się bezpieczne.

Otwórz się na nieznane, bo tylko wtedy możesz oczekiwać innych rezultatów niż te, które znasz z codziennego życia.

To jak?

Jesteś gotów/gotowa wziąć udział w 12-tygodniowym kursie rozwoju Twojej firmy?

Jesteś gotów/gotowa zainwestować swój czas w działanie teraz i tutaj?

Jesteś gotów/gotowa wkroczyć na ścieżkę rozwoju, po przejściu której Ty i Twój biznes rozwiniecie skrzydła?

Wypełnij formularz

Czujesz, że to Twój czas? Czujesz, że dość siedzenia i walczenia z myślami czy działać i jak działać? Czujesz, że nadszedł czas by wziąć się ostro do roboty lub innymi słowy postawić wszystko na jedną kartę?

Uwaga! Po wypełnieniu danych kontaktowych przejdziesz do ankiety dot. Twojego biznesu! Proszę wypełnij ją rzetelnie, ponieważ na jej podstawie przyjmujemy zgłoszenia do programu, a liczba miejsc w każdej edycji jest ograniczona!