Marcin Kokoszka Go BIG or Go HOME

BEZPŁATNY WEBINAR ONLINE

24 MAJA, GODZ. 20:00

10 najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących przedsiębiorców.

Poznaj je i zaoszczędź wiele czasu, który możesz zainwestować w swój rozwój!

Czy Twoja firma powstała bo:

Twoim marzeniem jest tworzyć coś swojego i na własnych zasadach?

Kluczowa dla Ciebie jest jakość i nie wchodziło w grę świecenie przed klientem oczami, gdy otrzymał bubla?

Ważna jest dla Ciebie niezależność w podejmowaniu decyzji i w tym, aby realizować cele i zadania po swojemu, a nie pod dyktando innych?

Kusi Cię wizja zarządzania czasem pracy tak, jak Ci pasuje w danym momencie, aby móc łatwiej godzić różne role?

A może czujesz w sobie dużą niechęć do wykonywania nielubianych zadań i uważasz, że w tym czasie możesz robić ważniejsze, kluczowe zadania?

Jeżeli przynajmniej jeden z tych powodów był tym impulsem, dla którego powstała Twoja firma, to Ci serdecznie GRATULUJĘ tego ruchu!
Nie wszyscy decydują się na ten odważny krok! Ty pewnie cieszysz się teraz każdego dnia z tej decyzji i ze spełnionego marzenia?

Weź udział w Zapisz sie na 12 tygodniowym programie rozwoju Twojej firmy

Słucham? Cieszysz się, ale to nie do końca jest tak jak myślę?

  • Czujesz chaos, nad którym ciężko Ci zapanować?
  • Wiesz, że firma mogłaby więcej zarabiać, ale nie masz ludzi, ani procesów?
  • Chcesz skalować firmę, ale masz poczucie, że potrzebujesz porządku, bo nie jesteś w stanie rozciągnąć bardziej doby i robić więcej by zarobić jeszcze więcej?
  • Tzw. bieżączka i świadomość, że zalewają Cię nieistotne spawy przytłacza Cię, męczy i stresuje?
  • Masz wizję, jak rozwijać biznes i jaki mu nadać kierunek, ale aktualny bałagan Cię mocno blokuje
  • Czujesz, że marketing, media społecznościowe, ustawianie reklam i analizowanie statystyk jest dźwignią handlu, ale przerażają Cię nakłady finansowe, czasowe i konieczność wychodzenia ze swojego pudełka komfortu?

Świetnie się składa! Serio!

Świetnie się składa, że jesteś właśnie na tej stronie, bo ja wiem, jak mogę Ci pomóc poradzić sobie z tymi problemami. Z tymi i wieloma innymi, których być może teraz nie dostrzegasz, albo się jeszcze na Twojej drodze nie pojawiły.

Wierz mi, że sytuacja nie jest jeszcze beznadziejna. Metoda, aby trzymać 10 srok za ogon, jak pewnie zauważasz, nie przynosi dobrych efektów. Proponuję Ci na początek skupienie się na 3 kluczowych obszarach i w każdym z nich zaplanowanie tzw. milowego kroku, który pozwoli Ci:

zaoszczędzić czas

zwiększyć skalę działania

podkręcić sprzedaż

12 tygodniowy program rozwoju Twojej firmy zapisz się

Skorzystaj z mojej pomocy
i doświadczenia!

Otwórz swój kalendarz i właśnie teraz zarezerwuj ok. 1,5 godziny we wtorek, 24 maja o godz. 20:00 i spotkaj się ze mną na moim bezpłatnym webinarze. Potraktuj ten czas jako pewną inwestycję w swój biznes, ponieważ zwrot z niej zobaczysz szybciej niż sądzisz.

Osobiście popełniłem wiele błędów na początku mojej biznesowej drogi, dlatego chcę się nimi z Tobą podzielić, abyś zaoszczędził czas, który możesz zainwestować w swój rozwój!
Opowiem Ci o 10 najczęściej popełnianych błędach przez początkujących przedsiębiorców.

Wypełnij formularz

Zapisz się na listę uczestników. W dniu wydarzenia otrzymasz ode mnie link do pokoju webinarowego.

Zapisz sie na 12 tygodniowy program rozwoju Twojej firmy

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem seryjnym przedsiębiorcą, mającym na koncie już kilkanaście prosperujących biznesów, m.in. Kancelarię Prawną eMediator Legal, firmę oddłużeniową eMediator.pl, czy też porównywarkę finansową Confronter.

Kilka lat temu popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy w prowadzeniu działalności i wpędziłem się w milionowy dług. Pod czujnym okiem swojego coacha – Kamili Rowińskiej – uporałem się z nim na tyle skutecznie, że dzisiaj sam doradzam innym, jak pokonać tę trudną sytuację finansową. Jako szkoleniowiec z zaangażowaniem nauczam o rozwoju biznesu, jak go prowadzić by był dochodowy i aby się rozwijał dzięki skutecznemu marketingowi.

Mam talent do tego, aby na każdym kroku i w każdej sytuacji widzieć sytuacje biznesowe i sprzedażowe. To oraz ogromna chęć niesienia pomocy innym w rozwikłaniu problemów, efektywnie przekłada się na wyniki ich pracy i sprawia, że cudze biznesy rosną!

Jestem również autorem książek: Coaching wart milion, którą napisałem wspólnie z Kamilą Rowińską tuż po wyjściu z długów oraz najnowszej Rozwiń swoją firmę.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Zaufało mi już kilkuset przedsiębiorców!

Jak wspomniałem mając bardzo duże doświadczenie w biznesie realizuję się jako szkoleniowiec i pomagam innym przedsiębiorcom rozwijać ich biznes. Prowadzę zarówno szkolenia stacjonarne jak i mam w swojej ofercie kursy online.

Jeden z nich – mój autorski 12 tygodniowy program rozwoju Twojej firmy – jest prawdziwą petardą dla tych, którzy myślą serio o swoim biznesie. Najlepszą rekomendacją będą opinie tych, którzy wkroczyli na ścieżkę rozwoju ze mną.

Co mówią uczestnicy kursu?

W kursie 12 tygodniowy program rozwoju Twojej firmy wzięłam udział jako osoba, która od przeszło dwóch lat nosiła się z zamiarem otwarcia swojej działalności. Wiedza, którą Marcin przekazuje w kursie oraz możliwość kontaktu z uczestnikami programu, pozwoliła mi szybko rozwinąć skrzydła i zrealizować swoje cele w tempie błyskawicznym. Największą mocą tego szkolenia są cotygodniowe sesje Q&A, wymiana informacji między uczestnikami, możliwość spojrzenie na każdy problemy z różnej perspektywy – klienta, producenta, obserwatora – dzięki czemu możemy kompleksowo rozwiać swoje wątpliwości i znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Jeśli weźmiesz udział w tym szkoleniu, jedno jest pewne - nic już nie będzie takie samo. Szykuj się na ostry zapierdziel i pożegnaj się ze swoją strefą komfortu.
Katarzyna Dereń
Dietetyk, Psychodietetyk, Naukowiec
12 tygodniowy kurs Rozwiń swoją firmę to mega porcja wiedzy przekazywana w codziennych dawkach. Nie ma zmiłuj, systematyczność i konsekwencja utrwala nawyki i gwarantuje sukces. Marcin w świetny sposób przekazuje swoją wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu w seryjnym prowadzeniu biznesów. Już po kilku tygodniach intensywnej nauki i wdrażania jej w życie odnotowałam znaczny rozwój firmy wygrywając już kolejny duży kontrakt oraz powiększając zespół. Serdecznie polecam. Jest mocno i intensywnie!
Agnieszka Rawska
Architekt IARP / CEO Motive Studio biuro projektowe
,,Jak mawiał T. Harv Eker "O prawdziwym bogactwie świadczy to, ile ktoś może dac innym" a 12 tygodniowy Program Rozwoju Twojej firmy jest tego przykładem. Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko programu a także zaangażowania i postawy Marcina, który w przejrzysty i świadomy sposób dzieli się swoją wiedzą i wsparciem. Już w "pierwszym kwartale" trwania kursu z łatwością określiłam strategię swojej marki. Natomiast dziś czuję ogromną wdzięczność móc rozwijać się u boku Seryjnego Przedsiębiorcy. Na pytanie dla kogo jest ten program z czystym sumieniem mogę opowiedzieć, że jest on dla każdego! Nie tylko dla przedsiębiorców ale także dla osób, które marzą aby nimi zostać . Intuicyjne prowadzenie biznesu nie ma szans na powodzenie aby osiągnąć sukces potrzebny jest solidny fundament. Taki właśnie otrzymałam!"
Justyna Niewińska
Inwestorka w nieruchomości, przedsiębiorczyni